Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még más is, aki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még más is, aki azt szeretné, hogy ne kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, de nem kaphatom meg, ez lenne az egyszerű oka. Miközben persze vágyok rá, de esélyem nem nagyon van.

Más van még ezzel hasonlóan?



2014. jún. 23. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Butasag!
2014. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt szeretném ha mások se kivánnák :-)
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom, hogy ne kívánjam a csokit, de mégis. És nem állom meg :(
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom férfi vagy!?
2014. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de nem kaphatom meg"

Minden megkapható, csak küzdeni kell érte, megértem, hogy nehéz és sokszor rossz érzés, főleg az elutasítás. Én szerencsére csak egy lánynál próbálkoztam, neki bejöttem, de én is féltem attól, hogy mi lesz. Ha több lánynál próbálkoztam volna biztos sokan elutasítottak volna. SOHA NE ADD FEL!

2014. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy férfi vagyok. Csajként már elég durva kinézet kell ahhoz, hogy egy hasonló kérdés szülessen.
2014. jún. 23. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez azért elég sovány ok arra hogy elutasítsd az egészet :D

Ha máshogy nem megy akkor menj el fizetőshöz. Ha nincs senkid nem szégyen :D

2014. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokba kerül.
2014. jún. 23. 22:49
 9/9 anonim válasza:
Nincs rá megfelelő megoldás. Talán a kémiai kasztrálás jöhetne szóba, de komoly mellékhatásai lehetnek, és 100 százalékosan az sem szünteti meg a szexuális vágyat. Így a magunk fajtának marad a prostizás amíg el nem patkolunk
2014. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!