Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Törvényesen hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényesen hány éves kortól lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy 16
2007. okt. 18. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen...de azt még nem büntetik ha megszeged :) viszont ha teherbeejt egy naagykorú akkor őt már igen! (ha te még nem vagy 16)
2007. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én tudom, hogy 14.
2007. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
16 évesen ráér még az ember a szexel. Nem tudom miért kell ilyen hamar belevágni az egészbe.
2007. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell, de jóóóóó:):):) (én 15 és fél éves voltam, de nagyon nem bántam meg)
2007. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ajánlott érési időszakban érdemes rátérni a szexuális életere. Nincsen kimondottan korosztályhoz kötve,de semmiképp sem ajánlott hamar elkapkodni. Akkor szánja rá az ember magát a szexuális életre, mikorra már megérett. Nem tudom, milyen időszakban vagy, de feltétlenül kérd ki egy hozzád közel álló tanácsát is! Én azt javaslom ezt mindenképp beszéld meg valakivel. A szex csak egy dolog, vigyázni kell, hogy az első szexuális partner kellően boldogggá tegyen és ne legyenek a szexszel kapcsolatosan negatív élményeid, mert ez utóbbi az egész életedre kihat majd.
2007. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, 14 éves kor alatt még akkor is büntetik a férfit, ha a lány "beleegyezett". Utána már nem, csak ha teherbe ejti.

Kérdésed sokféleképp lehet érteni, az előttem szólok inkább lelki tanáccsal segítettek.

Bennem megfordult, hogy lehet inkább "jogi" segítségre lenne szükséged.

Ha baj van, ne félj segítséget kérni , mindenhol van egy képviselő, akihez lehet fordulni, ha más nem, a körzeti orvos, polgármester is segíhet.

De remélem nincs baj.

Amúgy én is 16 voltam és nem bántam meg.

Nem a kor a lényeg, a szellemi érettség. Az első aktus meghatározza az életed.

Sikeres felnövést:-)

2007. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 14 év alatt büntetik(nemi erőszaknak minősül) még beleegyezés esetén. Viszont már nem emlékszem 14-18 között minek minősül.
2009. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anyomika válasza:
100%
És ha ő 13 én 14 és ő akar velem lefeküdni?
2011. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!