Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném édesebbé a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném édesebbé a vaginám ízét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés,de majdnem 1 éve párkapcsolatban élek és tudom hogy a nőknek odalent nem feltétlenül jó az ízük és ezt néha a páromon is látom. Szeretném édesebbé tenni az ízét, hogy lehetséges ez?

2014. júl. 2. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cukrozd be
2014. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1# :D Bolond
2014. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ananászlé a nőknél is működik. :)
2014. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél a Sió őszibarancklé csodákra volt képes...
2014. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tegyé' bele csokit orál előtt, aztán az majd folyamatosan olvad ki.:3
2014. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell edesebbe tenni. Cukrot pedig nehogy, azzal csak elosegited a gombas fertozest!


Inkabb egyel gyumolcsoket, ananasz, barack szokott segiteni. De amugy a puncinak jo az ize, ha rendszeresen tisztitod, es nem cigizel, iszol sokat.

2014. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha a párod nem bírja az ízét, az régen rossz. Még látod is rajta? De hát az a világ legtermészetesebb dolga, nekem 4 éves kapcsolatomban mindig is szerette a párom. Keress egy fiút, aki valóban mindenedet szereti, vagy szorongathatod a nutellásbödönt mindent együttlétkor.
2014. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél ízesített síkosítót, de van külön sunciízesítő is
2014. júl. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a vega csajoknak édesebb a semmi hús miatt. Próbálj kevesebb húst enni és inkább csak fehérhúsokat valamint több zöldség, gyümölcsöt ha eddig nem tetted. Naponta min. 3 liter folyadék és semmi cigi és a melegre való tekintettel (hideg gyümölcsös sör...) minimális alkohol. Gyorskaját felejtsd el. Nem csak az ízed lesz így jobb, de a súlyod is.
2014. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok zöldség,gyümölcs,sok gyümilé,víz.Husit pedg csak ritkán,lehetőleg csirkét,halat.
2014. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!