Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tehetném jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe már régóta szerelmes vagyok.Kb. fél éve.Beleszerettem..egyszer már jártunk.de2 hét után szakítottunk.Majd utána nem beszéltünk egy jó darabig.Ő utána járt már pár lánnyal.Én meg senkivel sem. MErt hiányzott beszélni akartam vele,meg ugye féltékeny voltam.Utána elkezdtünk lassan újra beszélgetni.Utána szakított a barátnőjével..2 nap után tök depis lett.És 3 napja elkezdtünk mélyebben beszélgetni és megkérdezte hogy érzek-e iránta még valamit.És mondtam hogy igen.És ő is be vallotta hogy még szeret.Szerelmet vallotunk egymásnak.Majd összejöttünk.1.nap nagyon boldog voltam.2.nap is. de már nem annyira.és 3. nap olyan érzésem volt hogy már nem bírom.Nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra. stb. A legjobb barátnőm azt mondta hogy azért mert félek a szakítátstól meg hogy talán tul sokat vártam rá.Lehetséges.Majd este megüzentem a legjobb barátnőmmel neki hogy nem bírom meg minden.És ő persze ezt nem értette meg.Azért vele üzentettem meg mert nem bírtam neki elmondani.Nem bírtam meg tenni.MEg haragudott és most nem beszélünk.Ez tegnap történt.Elbasztam...Élhettem volna azzal a lehetőséggel amire fél éve vártam..de nem tudtam.Nem bírtam..De..ma az is eszembe jutott hogy mivan ha csak azért jött velem össze mert mással már nem tudott? mert elötte ugy volt. hogy szakított például kedden a katával szerdán meg a kitti-vel járt.És ettöl is féltem.De aztondta elötte hogy mennyire szeret..nem tudta hogy mit keresett eddig minden lányban...lehet hogy engem.Bár eddig minden lány átb*szta rajta kivül.Ő szakított elötte velem.Elbasztamm...De szeretem nagyon.És elvileg ő is..Most vágja magát.És ezt üzente nekem: Az élet egy játék és te elbasztad :) Hogy kérjek töle bocsánatot? És mondjam neki el hogy csak nagyon erős barátságban akarok elnni vele? ert ez nekem még nem megy? a szakítás napján este azt álodtam hogy másnap megint mással járt..és..le se szart.

2014. márc. 8. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
14/L
2014. márc. 8. 20:12
 2/2 anonim ***** válasza:

BABÁZZATOK.


KIT IZGAT HA VÁGJA MAGÁT? nem együtt öregednétek meg.

2014. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!