Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mégis mit képzelnek magukról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek magukról ezek a magyar férfiak? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Felháborítóak a kivett hozzászólások ebben a cikkben. De inkább kíváncsi lennék, hogy mi az oka annak, hogy ennyi magyar pasi így vélekedik?



2014. júl. 30. 20:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

" külföldi viszonylatban átlagos életet él"


Igen, és a hangsúly a külföldi viszonylatban van, ami nagyságrendekkel magasabb szinten van, mint a magyar átlagos élet.

2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén szólva én is egyetértek azzal, amit ott írnak. A nyugati lányok totál nem ilyenek, mint itthon. Lehet, hogy a szegénység miatt van ez, de ott nem húznak le olyan szinten, mint itthon. Nekem is volt több kapcsolatom is és mind a pénzre ment csak rá.


Ráadásul minél keletebbre mész, annál könnyebb egy magyarnak is összeszednie egy ázsiai lányt. Kínából már örömmel elvesznek bárkit, aki fehér és európai.


Az általánosításra én annyival vágnék vissza, hogy kivétel erősíti a szabályt. Ráadásul ha én nőből lennék, valszeg én is a könnyebb utat választanám és keresnék egy gazdag nyugati férjet magamnak.

2014. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A külföldi viszonylat:

[link]

2014. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
Látom az önérzetes nők nekiálltak lefelé pontozgatni... Már csak az ő véleményükre lennék kíváncsi...
2014. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom..., én magyar pasit akarok és vele kihúzni külföldre, ahol meg is lehet élni és nem nyomorogni. Összeszednék mindenkit aki fontos és itt hagynék mindent.


23l

2014. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen, én is épp ezt akartam írni, hogy megy a lefelé pontozás rendesen, gondolom fáj az igazság. :D
2014. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Pedig igazak a leírtak bizony.És egyre többen így gondolják,remélem ez a tendencia csak felfelé fog menni,mert ha már százan,ezren vagy még többen mondják ezt,akkor talán észreveszik egy idő után magukat a nők...
2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem észreveszik ők magukat, csak lapítanak meg megy az álszenteskedés, hogy ők bizony nem így meg nem úgy. Elenyésző azon nők száma, mondhatni alig akadnak, akik tényleg a külföldi csávó személye miatt vannak vele.
2014. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15: nem vagy egy kicsit naiv? :)
2014. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

# 15:

Akkor te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt. Hozzám jössz feleségül?

2014. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!