Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mégis mit képzelnek magukról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek magukról ezek a magyar férfiak? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Felháborítóak a kivett hozzászólások ebben a cikkben. De inkább kíváncsi lennék, hogy mi az oka annak, hogy ennyi magyar pasi így vélekedik?



2014. júl. 30. 20:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%

"Nekem is volt több kapcsolatom is és mind a pénzre ment csak rá. "


Pedig akkor veled is bajok vannak.

2014. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

# 21:

Nyilván én sem vagyok tökéletes és jó hülye voltam, hogy hagytam magam. De attól még a tényeken nem változtat a dolog.

2014. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nekem az itteni debreceni csajokból van már elegem, mikor meglátok egy csajt egy négerrel felfordul a gyomrom, undorítóak!
2014. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

De 23-as, miért zavar ez téged? Ha neki az tetszik, akkor legyen azzal. Te is azzal jössz össze, aki neked tetszik, nem?

Sok barátnőmnek van külföldi pasija és többen kaptak már szemét megjegyzéseket. Vannak, akik Erasmusos év alkalmával ismerték meg a párjukat, vannak, akik munkán keresztül (akárcsak én is) és vannak, akik Magyarországon úgy, hogy a párjuk itt turistáskodott. Pesten főleg nagyon könnyű külföldiekkel ismerkedni, akarva akaratlanul körül udvarolnak bennünket és nem, nem teszi szét mindenki a lábát rögtön. Nekem volt összesen 5 pasim, ezekből 4 külföldi volt, 3 német és 1 holland. 1 magyar volt csak. A munkámból kifolyólag rengeteget utazom és alig vagyok itthon, nem is tudok igazán ismerkedni a magyar férfiakkal. Nem beszélve arról, hogy ha kimegyek szórakozni, egy magyar pasi csak hullarészegen mer oda jönni hozzám, annak meg mi értelme akkor? Igy hozza a sors, hogy többet vagyok külföldiek között, mint magyarok között. És sajnos oda jutottam, hogy a magyar pasik egyre jobban idegenek lesznek számomra. Nem szeretem az irigykedést és ha megpróbálnak irányítani, elnyomni. A baráti körömben van olyan is, akinek szerb barátja van, illetve egy ukrán fiú is megfogta az egyik barátnőmet. Szóval minden van, csak azt nem értem, hogy miért kell elsőre mindenki torkának ugrani. A külföldiek meg egyébként sem hülyék, nem fognak ők olyan nőt választani, aki csak a pénzre hajt.

2014. júl. 31. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!