Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek valakit, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek valakit, és nagyon kívánom de sosem lehet kettőnk közt semmi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék vele lenni, (szűz vagyok) vele szeretném az elsőt de erre 1% az esély. Nekem nem megy hogy kicsit iszok és máris lesz aki jól megd*g. Mit tehetnék ebben a helyzetben ?

(Olyan válaszokat várok hogy lőjjem le magam vagy felejtsem el de ezeken kívül van valami más teendő?)


2014. aug. 1. 20:35
 1/6 anonim válasza:
Honnan tudod,hogy nem lehet koztetek semmi?
2014. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó hozzá.

18 vagyok.

2014. aug. 1. 20:42
 4/6 anonim válasza:
Probald meg.Egy probat meger ;)
2014. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vele kéne ezt megbeszélni

És akkor pia sem kell, csak p..na

2014. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó hozzá.

18 vagyok."


Ezt nem neked kéne eldönteni, hanem neki. :) Szerintem próbálj meg vele összejönni, a többi meg kialakul. Ha meg sem próbálod, azt később bánni fogod...!

2014. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!