Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kellemetlen szagom van, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szagom van, miért?

Figyelt kérdés
most voltam együtt a barátommal először. ő már több hónapja nem feküdt le senkivel. én fogamzásgátlót szedek, ezért nem védekeztünk máshogy. belémélvezett, én utána elmentem wc-re és kijött belőlem. de a nap folyamán éreztem, hogy kellemetlen szagom van odalent, használtam intim mosakodót is, de nem múlt el teljesen. mi ez és mit csináljak? segítsetek kérlek !!! hálás köszönet

2014. aug. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Még benned van!
2014. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyozzál le, ha kell naponta többször is, valószinű folyamatosan folyik ki belőled és ilyen hőségben már erősebb szaga van..ezért lenne jó többször zuhanyoznod.
2014. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. mielőtt bárki piszkálni kezdene, elmondom saját védelmembe, hogy már pár éve élek szexuális életet, de ilyen még nem fordult elő, ezért vagyok cseppet kétségbe esve.

többi kommentelő: köszönöm a segítő válaszokat, már 2-szer fürcsiztem, kicsit jobb lett, csak az aggodalom nagy.

2014. aug. 3. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kiürül. Lehet, olyan pózban élvezett beléd, ahol mélyebbre tudott hatolni (pl. kutyapóz), így a spermája is mélyebbre került, lassabban folyik ki, ami nem tudott felszívódni. Az ondó meg tudjuk fehérjéből áll, annak a bomlása okozhatja a kellemetlen szagot.
2014. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm, jelentem már rendben vagyok :)
2014. aug. 3. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor rendesen megdöngetek ma :D
2014. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!