Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy olyan embernek akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan embernek akinek kicsi a farka, lehet kapcsolata nővel, és találhat e olyan nöt akit ki tud elégiteni?

Figyelt kérdés
és ha a nő meglássa hogy kicsi a farka akkor tényleg elhagyja a pasit? Lehetséges h nem hagyja el? 20f

2014. aug. 4. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne lehetne? Nem minden nő vágyik nagy farokra!
2014. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja elhagyni ha szeretni és semmi gond nincsen a kicsi mérettel sem! :)
2014. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a nő meglátja és elhagyja ezért a pasit, akkor az egy r.ibanc. Az ilyennel meg jobb is nem összeállni.
2014. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 1-es! Miért kell egyből f**zkalapozni? Te se lehetsz egy észlény!
2014. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak férfival lehet kapcsolata.
2014. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kicsi? Egyébként van olyan nő, akinek a 16 is kicsi és van akinek a 13 sem ... Nincs egyértelmű meghatározása :-P


Viszont szerintem bármelyik értelmesebb nő elhagy egy ilyen "meglássa" szófordulat elhagyja a szádat ismerkedés közben :-P :-D

2014. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire kicsi. Ha 10cm akkor a nők 95%-a ott fog hagyni. Ha 13 akkor már csak kb a harmada.
2014. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, valóban kicsi-e, ha igen, mennyire?

Sokan teljesen átlag méretet tartanak annak. Ha ki tudod vele elégíteni, nem fogja centizgetni, abban biztos vagyok.

De ha nem, egy darabig lehet kompenzálni ugyan mással, de nem a végtelenségig...

Olyankor általában szakítás a vége...


Viszont ami az egyik nőnek kicsi, az a másiknak meg lehet, pont ideális.

2014. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért neked mekkora ? Ha nem akarod ide kiírni írj privátban és megmondom nagyon szívesen hogy jó-e és milyen esélyeid vannak :)
2014. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen problémám, de talán mégse lesz trollkodás, ha elmesélem, hogy hosszú ideig volt olyan szeretőm, akivel soha nem dugtunk, csak ujjaztam, ő pedig orálisan elégített ki.
2014. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!