Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megismerkedtem itt egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem itt egy lánnyal, már szinte szerelmet vallott nekem, de eltűnt, miért?

Figyelt kérdés
nagyon jól elbeszélgettem vele, semmi okot nem adtam rá, hogy eltűnjön
2014. aug. 7. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akartatok személyesen találkozni?
2014. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Játszott veled.
2014. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy félre értelmezted a jeleket, és ő csupán egy szimpatikus beszélgetőpartnert látott benned, nem pedig egy férfit.
2014. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos lány volt? :D
2014. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret bujócskázni
2014. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen lány volt, és nem terveztünk mert messze lakunk egymástól, és nem nem értelmeztem félre a jeleket.
2014. aug. 7. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Elege lett, hogy csak beszélgetni akarsz. Talált valakit, akinél a gondolatot tett is követte.
2014. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

VÁRJ türelemmel!

Nem rég én is megismertem itt egy tüneményt.

(Csak úgy hirtelen, nem is számítottam rá.)

Nagyon jól elbeszélgettünk, megismertük egymást, egymásra tudtunk hangolódni.

De egyszer csak eltűnt. Nem jött több levélke.

Így ment ez egy hétig. (Megvolt az oka az eltűnésre.)

Utána megint felbukkant, és ott folytattuk ahol abbahagytuk. Átbeszéltük az egész éjszakát.

Most megint eltűnt, mert még mindig alapos oka van rá!

A tanácsom várj türelemmel, én is ezt teszem...

2014. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lúzerek....
2014. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 3. Válaszoló vagyok.


@Kérdező:


Esetedben semmilyen jelekről nem beszèlhetünk, mivel nem találkoztál a csajjal. Ez az, ami nekem elsőre nem esett le. Vagyis ez csak amolyan netes flörtölgetés, amit férfiatlannak tartok. Nem is értem, miféle szerelmi vallomásról beszélsz, amikor ez csak internet, valószínű még képen sem láttátok egymást...Ha meg láttátok, sem jelentene olyan sokat, mert élőben minden másabb szinte.


Ez így nagyon nincs rendben. Vagy talán azt gondolod, hogy egy vonzó nő a neten fog ismerkedni, amikor élőben is tudja hány pasi szólítja meg? Nem akarlak megbántani, de akkor hoznàl jó döntést, ha változtatnál. Ha élőben ismernék meg nőket, most nem lennének ilyen gondjaid. Ezt pedig jóból mondom, nem rosszindulatból.

2014. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!