Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kb egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kb egy hónappal ezelőtt teljesen véletlenségből megismerkedtem egy sráccal. Nem kerestem szerelmet hisz kialakulóban van egy kapcsolatom. Csak úgy jött véletlenségből.

Figyelt kérdés
Egy lakásvásárláshoz adott hitel tanacsot. Az első pillanattól flörtölni kezdett velem. Majd a következő héten újra eljött átbeszélni a dolgokat pedig semmivel sem több informaciót nem tudott mondani csak ismételte az előző héten elmondottakat. Láttam rajta h már amikor mindent elmondott és hazafelé indult h nem tudott csak úgy elmenni és probálta a beszélgetést fenntartani. Az igért telefonszámot (jogász) elfelejtette nálam hagyni ami által fel kellett hivnom őt. Onnantól kezdve a beszélgetésünk még közvetlenebb lett. Emailek minden naposak lettek és akár többször is egy nap és kiterjedtek magán szférára is. Majd pénteken megkérdezte mit csinalok a hétvégén mire én mondtam h fogalmam sincs még de ha már igy megkérdezte akkor én is kérdezem h ő mit csinál. Mint kiderült elment egy haverjával és engem beszéltek ki mire éjjel kaptam üzenetet tőle h mit csinálok mert csak jó éjszakát szeretne nekem kivánni. majd irta: meglátod én egy rendes srác vagyok és h elmennék e vele vacsizni vagy moziba. Mire én örömmel. Majd szombaton megköszöntem még egyszer h elhivott mire ő véalaszolta h mire vannak a barátok vagy mi. Tehát innen tudom h ki lettem beszélve. Aztán szombaton könnyitsek a helyzetén irtam h munka után ugorjon át egy italra meg főzök neki vmit és hozzá tettem semmi erőszak. Mire ő örömmel és elmentünk kinait enni. Nagyon jól sikerült az este flortolt velem de nem mertem puszit adni ay arcára elbucsúzáskor féltem és ő nem kezdemenyezett. este jött is az üzi h köszöni az estét. Hétfőn hasonlóan cselfesen elinvitáltam és átjött hozzám dvd-t nézni meg hozott pizzát. a fura az volt h nem kezdeményezett. általában a fiuk ilyenkor indulnak be és kezdemenyeznek legalább olyan szinten h megfogja a kezem. megittunk másfél liter bort és csak annyi történt mikor kezébe adtam a bort megérintette a kezem. majd mikor haza indult akkor láttam még beszél hozzám nem igazán akar menni vár vmire. mikor nagyon szerényen adott az arcomra puszit és megölelt. Én is megöleltem őt és megsimogattam a hátát h érezze tetszik nekem kedvelem csak nem vagyok a kezdemenyezős lány. máma beszéltünk mert nálam hagyta a dvd-ket. bár irtam neki este üzit h nálam maradt a dvdük de nem váalszolt igy reggel felhivtam. felajanlottam h visszaviszem hisz tudtam ma este dolgozik a 2ik melóhelyén és nem lesz ideje rá. nagyon megköszönte. irtam neki emailt mert mondta h irjak neki amire rögtön válaszolt ahogy hazaért az első melóhelyéről. Tehát látom rajta h kedvel csak nem mer, fél megtenni az első lépést én meg olyan tanacstalan vagyok nem tudom h mit csináljak. Kezdeményezzek? és hogyan???? nem szeretném ha úgy érezné h nyomulok rája. csak szeretném tudatni óvatosan vele h sinen van tetszik nekem és ne féljen. Ez tudom nagyon hülyén hangzik pláne a mi korunkban mert ha még tini lennék akkor megérteném. de nekem is van egy pár nem sikrült kapcsolat a hátam mögött és neki is. Ja van két gyereke nekem egy sincs még de szeretnék. Tudom az idő megadja a választ de nem szeretném ha azért maradna abba a dolog mert azt hiszi h nem érdekel de ugyanakkor nem szeretném a nyomást sem ráhelyezni h sürgetek dolgokat. Mit tegyek??????? Fúk a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok!!!!!
2008. márc. 11. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
ki bírja ezt végigolvasni, nem lehetne a lényeget?
2008. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vannak nagyon jo praktikák, de ne támad le röktön. mivel szerény vagy én azt tanálcsolom h minél többet találkozatok és a puszibol és az ölelésből lehetne egyre több.pl dvdés közben odabujsz hozzá, elkezded simogatni vagy hasonlok.biztasd h jol néz ki meg milyen csinos meg ilyenek.jot fog tenni az egojának és felbátorodik. szép lassan nem kell elsietni.az világos h tetszel neki szoval elöbb utobb tenni fog érte h megszerezzen. szoval nyugi lassu viz partot mos. szoval elöb utobb biztos kialakul köztetek az amit mindketten szeretnétek

sok sikert

2008. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
milett azóta?
2009. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!