Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ellehet csábítani, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet csábítani, aki nem akarja?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
el
2014. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
mindenki elcsábítható :) csak ismerni kell mi az egyén "gyenge pontja" :)
2014. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
el
2014. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem. És szerintem a "gyenge pontot" is hiába ismeri az ember, ha te nem az a személy vagy, aki a másiknak kell, hanem csak megjátszod a "kedvéért".
2014. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Minden holló szájából kiénekelhető a sajt, csak jó dalt kell énekelni, és sokat :)


A kérdés az, hogy mennyire éri meg énekelni? Mert az esetek nagy többségében semennyire, aztán sokaknál egy kicsit, még kevesebbeknek többet, és van akinek tényleg megéri énekelni, a végtelenségig. De ebből jó ha 1-2 -őt találsz az életedben. :)

2014. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem. Azt lehet elcsábítani aki akarja és hagyja magát, aki nem azt nem, akár van gyenge pontja akár nincs.
2014. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
de nem ám, aki konok és makacs mint az öszvér annak silbakolhatsz nap estig, és ez így jó, aki nem akarja azt hagyni kell békén... :)
2014. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
61%
Ha tényleg 100%ig nemakarja akkor lehetetlen.
2014. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
nem, akármit csinálhatsz ha a másik tényleg nem akarja, nem fogod tudni elcsábítani
2014. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az exem (andi) amikor megismertem akkor kifejezetten utált.

Olyannyira, hogy ha leültem egy helyiségben felállt és kiment. Én meg fülig szerelmes voltam.

Hét, azaz hetes hónapig tartott. Megalázott, kihasznált, minden eszközt bevetett, hogy lerázzon. Én meg nem láttam a szerelemtől. Kerestem a módját, hogyan tudom arra rávenni, hogy egyáltalán beszélgessünk. Meglett a módja, és ő keresett meg engem végül.

Kegyetlen egy 7 hónap volt. (tényleg) Nagyon szép volt az a két év amit együtt töltöttünk. És amikor tényleg megismertem minden rezdülését akkor derült ki, hogy életem legrosszabb döntése volt, hogy hajtottam rá. És súlyos ára is lett a végén.


A feladat megoldható. Csak k. nem biztos, hogy tényleg megéri.

2014. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!