Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elcsábítani...

Hogyan lehet elcsábítani olyan pasit aki nem akar komoly kapcsolatot mondása szerint és sosem szexelt szerelemből mert csak arra megy. Szerintetek az ilyet ellehet csábítani?

Figyelt kérdés
Arra értem,hogy ne térjen rá a szexre ha rá is tér csak szerelemből ne csak úgy..ezt a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel.A véleményetekre vagyok kíváncsi:)
2013. jún. 26. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha találkozik egy olyan lánnyal, aki érdekes számára, és nem olyan, mint a többi, akkor talán megváltozik.

Szerintem sokat kéne együtt lógni, jól érezni magatokat szexmentesen. De nincs rá garancia, hogy a vadászösztön végleg kivész belőle.

2013. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ellehet. Sok film is van, ami hasonló dologról szól, romantikus filmek. Illetve vannak romantikus könyvek is, amikbe szintén van ilyen. pl: Gayle Callen könyvei.


Az ember személyiségétől is függ, hogy miért lett olyan, amilyen előbb szerintem azt kell kideríteni és barátkozni vele. Ha pedig tényleg csak egy bunkó, akkor nem lehet megváltoztatni és egy normális fiút/férfit kell keresni.

2013. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem pl nem lehetne. Kimondottan figyelek rá, nehogy behúzzon a csőbe egy nő. Senkihez sem akarok kötődni, mert a szabadságom a legfontosabb.
2013. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok:)
2013. jún. 26. 09:05
 5/8 A kérdező kommentje:
3as válaszoló: ő is ilyen szerintem ahogy te leírtad magad
2013. jún. 26. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos el lehet csábítani úgy, ahogy leírtad, de minek? nem éri meg.
2013. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem akarom elcsábítani csak kíváncsi voltam,hogy ellehetne egy ilyen férfit
2013. jún. 26. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
az ilyen férfiakat csak akkor, ha elszánják magukat hogy elköteleződjenek, de mivel csak arra mennek, tuti nem fognak, tapasztalatból írom, már 2 ilyen pasi ismerősömnél is próbáltam kezdeményezni,(mert szimpik és kedvesek voltak,tetszettek is), csábítgatni, de átláttak rajtam. szóval nem.
2013. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!