Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ellehet csábítani, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet csábítani, aki nem akarja?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
El bizony :) a mostani barátomnak fél évébe telt , amíg teljesen belé szerettem :) először úgy voltam vele hogy Jesszusom ezzel soha nem jönnék össze. Kitartó volt de azt mondja Megérte :D először utáltam most pedig imádom
2014. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Frászt, ha valaki tényleg nem akarja nem lehet. Engem kifejezetten idegesít ha valaki nem ért a szép szóból, ha meg fut a szekér után ami nem veszi fel csak magát alázza meg.
2014. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy nő általában el tud egy pasit, de fordítva ez már nem mindig van így. Ha nagyon küzd, kitartó, akkor van esélye.

Viszont egyik esetben sem biztos h megéri, mert ha nincs meg azonnal a kölcsönös szimpátia, vonzalom, akkor annak általában oka van.

Én nőként általában meg tudom szerezni a kiszemelt pasit, ha nagyon küzdök, viszont eddig akit így szereztem meg, azzal nemigazán tudtam hosszabb távú kapcsolatot kialakítan, néhány hónap után megszakadt. De olyan is volt hogy értem küzdött valaki, aztán mikor beadtam a derekam, pár alkalom után eltűnt (sose kezdtem szexxel).

Meg persze olyan is van, aki a csillagokat is lehozhatná az égről, akkor se tudnám férfinak tekinteni, max barátnak. :)

Legjobb, leghosszabb kapcsolataim mindig az azonnali (vagy hamar kialakuló) kölcsönös vonzalomból lettek. :)

2014. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem olyan esetekben ahol az utálat csap át kedvelésbe, ott minimum van valami olyan tagadás, ami nem is utálat ,csak amolyan jaj őt utálnom kell, nem lehet hogy ő vonzzon. vagy egyenesen azt várja hogy meg legyen hódítva.

-szerintem-


és a kérdésre válaszolva: én azon az állásponton vagyok, hogy aki nem akarja azt fölösleges ostromolni.

2014. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár. Nekem max 2-szer mondja a nő hogy nem. Dowd benned csalódtam. Jól néznék ki, ha egy nőnek 7 hónapig könyörögnék. Még akkor is ha ku..vára tetszik. Sőt, engem egy nő egyszer alázna meg. Tehát én egy nőt nem tudnék elcsábítani, ha nem akarja.
2014. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15


igen, egyetértek veled.

22 éves full szerelmes voltam. De annyira, hogy ne láttam.

Mai fejjel a közelébe sem mennék (és ezt nagyon komolyan mondom. már messziről kiszúrom hogy milyen)

2014. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen se hagytam magam hülyére venni. Persze ne érts félre, nem bántásként mondom. 47/F
2014. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Háááát ilyen a szerelem. Belefutottam a pofonba :)

Annyiból nem bánom, hogy szerintem az a nő csinált a fiúból férfit. Elég sokat kiölt belőlem ehhez.


Sokat tanultam az biztos.

2014. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!