Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme megmondani neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én már kicsit több mint fél éve vagyunk együtt. Én biszexuális vagyok és már voltam együtt férfival is, de ezt nem mondtam meg a barátnőmnek mert hát kérdezni nem kérdezte én meg nem tudtam hogy álljak elő vele. Az a helyzet hogy mostanában derült ki róla hogy ő eléggé homofób és nem szereti a melegeket és ha szóba kerül elég durván szokott nyilatkozni róluk. Én szeretem őt nagyon, de eléggé rosszul esik mikor ilyenekkel jön, még ha nem is vagyok teljesen meleg. Szeretném ezt megbeszélni vele hogy ez rossz nekem viszont félek hogy ha megtudja akkor szakít velem. Szerintetek mit kéne tennem?:/
2014. aug. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy búza ás a redneck homofób csaja...ebből vígjátékot kéne csinálni Ben Stiller-el meg Jim Carrey-vel ...a csaj meg lehetne Michelle Rodriguez :D B*szki el adom az ötletet Hollywoodban :D
2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszives ez komoly ügy -.-"
2014. aug. 13. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a rosszindulatú emberekre!

Kérdezd meg, hogy zavarná e. Ha azt mondja igen, akkor titkold ahogyan csak lehet!

2014. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki homofób, vagy bármilyen csoportra agresszív rosszindulattal viseltetik, az eleve hülye. Vagyis inkább nem érdemes vele foglalkozni. Viszont megint más egy párkapcsolat szempontjából. Az ember sok dolgot elvár, lehet az egyik ilyen a hetero lét is.Ha mondjuk megbízhatatlansággal indokolja, az nem jó, de has mondjuk"ne csókoljon olyan pasi, aki szopott már faxt" az egy elég tudat alapú dolog. na mindegy, a lényeg hogy mondd el neki, mert egy kapcsolat sem mehet titkokkal. Főleg ilyennel.
2014. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!