Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekik mi az ízlésük?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekik mi az ízlésük?

Figyelt kérdés

Teljesen odáiga vagyok egy holland fériért aki 7 évvel idősebb nálam. Beszélgetünk, de messze van. Szerintetek milyen lányok jönnek be a holland pasiknak? Én benedvesedek hacsak gondolok rá. Versenysportoló, 2 m-es. Egy versenyen találkoztam vele.

Sötétbarna hajú és szemű, fehér bőrű, magas(174 cm), nagy mellű(természetes C kosár)lány vagyok. Határontúli magyar. Szép, külölneges arcom van, okos vagyok, de szeszélyes és forró vérű. Az észak-nyugati pasik mennyire buknak az ilyen csajokra? Én még szűz vagyok, de jövőre szeretnék nyáron Hollandiában dolgozni. Szerintetek megéri? A másik, hogy a fiúk hogy szeretik a lényokat ott lent?Én csupasz vagyok, de ki tudja, van akinek más az ízlése. Nagyon kívánom a pasit,és várnékvele jövő nyárig. Milyenek a hollandok? Vannak nekik furcsa (szexuális) szokásaik?



2014. aug. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert Robin van Persie jól néz ki, nem minden holland férfi helyes...
2014. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdések felmerültek benned nem vagy elég érett értelmileg.
2014. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az illető akiről szóltál.
2014. aug. 13. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered a holland focit? Már buktad is a lovagodat.
2014. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerénységet kihagytad.
2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Használható válaszokat, kérlek. Nem focista.
2014. aug. 13. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

"Okos vagyok"

Hazug és nagyon szerény

2014. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!