Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy a kutyáknak...

Lehetséges hogy a kutyáknak is van ízlésük és nem kell nekik az asszony?

Figyelt kérdés

Az van hogy pároztatni akartam a kutyámat ,de nem tetszik neki pedig tudom hogy itt van a megfelelő pillanat mert a másik kanom már megy rá annyira hogy le sem lehet vakarni. van egy másik szukám, arra megy csak az fekete szinű a fehérre nem amit én szeretnék pároztatni vele. a nagy német juhászunk meg a fehérre megy. Nem találom a logikát!Mert először a németem a fehér szukámra ment feketére nem. mostmár a feketére megy, de a fekete kanom az meg fehérre egyáltalán nem akar még megszagolni sem.


pedig az idejeittvan. mostmár a német megy a feketémre de már a fekete kanom már egyik szukámra sem megy... hihetetlen. ennyire nem tetszik neki a fehér szikám mikor tüzel mert a németem is megy rá?


2009. aug. 1. 13:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval megprobálom mégegyszer magyarázni igy leirni kicsit bonyolult, lulu férfimnak nem kell Peggy asszony,pedig Pegyre megy a németjuhász kutyám is Hektor Úr.De Lulu férfinak LILi asszonyság kell,mikor ők testvérek nem engedem.De hiába teszem neki Peggykémet neki nem kell. Pedig itt van az idő mert miért teszi magát hektor úrnak és Hektor Úr miért Szerelmes belé?Most ott tartunk hogy Hektor úrnak meg Lili asszony nem tetszett, most már Hektor Úr Peggyért van oda, és nem Liliért pedig neki ő tetszett eddig.De Most már LuLu férfi nincs oda Egyikért sem!Nem értem!azt hittem ösztön ösztön náluk tök mindegy.
2009. aug. 1. 13:32
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Húha!Ehhez hasonló kérdést tettem fel én is és letoltak,hogy mit képzelek egy pancser szaporító vagyok!De engem nem érdekel!És téged se érdekeljen!:)Én is így vagyok épp.A szukám tüzel de a kan nem foglalkozik vele.Lehet,hogy "nem tetszik neki".Ők is érző lények és tán még szerelmesek is tudnak lenni.És az adott szuka nem a zsánere.Ki tudja!
2009. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:) hát énsem tudom mi lehet. azt sem értem hogy akkor Hektor fiúnak mért tetszett meg végűl is mindkét leányzóm?De mikor lili Férfinak tetszett LIlI hercegnőm akkor Hekturnak nem mostmeg Hektornak TeTszik!!!!!!!Amúgy Kimondhatatlanúl szeretem őket!!!!!!!!De ilyenkor mérges vagyok:)Te hol tettél fel kérdést melyik a te kérdésed?
2009. aug. 1. 14:01
 4/14 anonim ***** válasza:
2009. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ...állítom hogy Ezeke a nagyszájú emberek akik nem ismerik a másikat ,csak magyaráznak Ők a szaporítók:)POrzasztó!Kérdésre válaszoljanak már ne hozzanak már fel vita témát!!!!!!!Akkor aszaporító!Ki minek hívja!amúgy vannak jó szaporítók,akik családnak adják el a kutyákat sem szállítóknak ez nem mindegy!
2009. aug. 1. 14:19
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van!Egyszer ellett csak a kutyám de odafigyeltem kinek adtam a kölyköt.Volt egy család aki nagyon akart egy kicsit és tudtam,hogy a gyerekük hogy bánik az állatokkal és nem adtam oda nekik.

Szerintem egy tenyésztő sem tudja hova kerülnek a kicsik.

2009. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Pancser szaporitó ...
2009. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na már kezdik!:)

(első vagyok)

2009. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

tudod mit: jót nevetek rajtuk:)Had idegeskedjenek csak!!!!egy kérdést sem lehet kiírni itt mert rögtön letámadják AZ EMBERTDe amúgy meg úgysem ismernek , Szóval nem érdekel. örülök ha felisegesednek:)


Csak adna már értelmes választ amit kérdetem mert nem tudom mitől lehet ez!

2009. aug. 1. 14:53
 10/14 anonim válasza:
46%
Sziasztok! Én aztán senkit nem akarok bántani, de ezek a kutyusok szerintem túl sok brazil szappanoperát néztek;-)
2009. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!