Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak azok írjanak akik komolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azok írjanak akik komolyan veszik a szexet (? )!

Figyelt kérdés
Fiúk /lányok ti hogy szexeltek ha a lánynak meg van! Nem akartok dugni, de még is fergeteges legyen mind kettőtöknek? Nem baromság érdekel! Azt tudom hogy cumi meg puni masszázs, de esetleg valami jó praktika valakinek van? Ami nem snassz és nem primitív!
2014. aug. 17. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj csak romantikus dolgokat írjatok
2014. aug. 17. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Menstruáció alatt nem ajánlott a szex, mert a méhszáj nyitott, ezért a baktériumok könnyebben bejuthatnak a méhbe!
2014. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Lehet szexelni úgy is, ha megvan. Magatok alá raktok egy törölközőt és kész.
2014. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyan veszem a szexet, de a saját egészségemet is, ezért kibírok havi pár napot aktus nélkül. Amit említettél, kézzel is ki lehet egymást elégíteni, lány szájjal a fiút. Ezenkívül ott a masszírozás, simogatás, lehetnek azok a napok gyengéd napok.
2014. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem maga a dugás lenne a lényeg sőt az nem is fontos! Hanem egy elég stresszes időszakon vagyunk túl és ennek a levezetésére gondoltam némi erotikával fűszerezve a romantika megtartásával úgy hogy érezze a párom hogy mennyire fontos nekem és élvezze amit csinálunk! Nem én vagyok a fontos hogy nekem jó legyen hanem hogy a nejem el engedje arra a kis időre minden gondját! Tudom hogy szereti a szexet és a meglepetéseket így gondoltam hogy a kettőt egybe hozom
2014. aug. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!