Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 12-13-14 éves lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12-13-14 éves lányoknak mégis miért ronda minden fiú, most komolyan hogyan kell kinéznem, hogy egy kép után na rondázzanak le vagy ne csak annyit írjanak, hogy oké, aztán le se tojjanak? 16f

Figyelt kérdés

Pedig olyan cukik, meg aranyosak, kis törékenyek, picik, hamvas bőr meg minden, aztán meg jellemre meg tök bunkók vagy flegmák és elutasítóak. :/

Ne kérjétek, hogy idősebb lányoknál próbálkozzank, túl kisfiús vagyok, olyan a testem mitn egy 12 évesnek és a fejem is fiatalosabb a koromnál, szóval azoknál a csajoknál még annyi esélyem sem lenne! Meg nekem jobban tetszik egy cuki lány, mint egy fullos nő. Talán, mert magam is kisfiú vagyok még.


2014. máj. 22. 23:19
 1/7 anonim válasza:
100%
neked anyád még nem ágyazott meg ? :O
2014. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
a hamvas nőrnél már sze.szartam.
2014. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így: [link]
2014. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"túl kisfiús vagyok, olyan a testem mitn egy 12 évesnek és a fejem is fiatalosabb a koromnál"

sajnos ebben nem csak helyesírási hibát találtam

2014. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem nem a 12-13 éves korosztályból kellene párt keresned...
2014. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elég undorító és ocsmány, hogy kezdenél egy 12-13 évessel. tökéletesen megérdemled, hogy bunkók és lekezelőek veled. undorító az ilyen ember. az egy GYEREK!
2014. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kisfiúsan nézek ki és engem is elutasít minden lány.:( Bár nekem annyiból rosszabb, hogy a füleim ellálnak..:/ 17/F
2014. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!