Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Fiúk! Nálatok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk! Nálatok hogy került sor az első masztira? (saját story -->)

Figyelt kérdés

Ezekre a dolgokra lennék kíváncsi:

-Milyen nemű vagy?

-Hány éves vagy most?

-Hány éves voltál akkor?

-Magadtól kezdtél neki a szakmának, vagy valaki ajánlotta?

-És amit úgy gondolsz, hogy megszeretnéd osztani, vagy úgy gondolod vicces azt nyugottan írd le, akár egy történetet is!


Attól, hogy én leírom, az egész történetet részletesen, neked még nem kell (ettől még lehet, csak nem muszaj).



18/F


Elmondom, de ne nevessetek:)


11 éves voltam és még azt se tudtam, hogy ilyen egyáltalán létezik


Egyszer fürdőkádban voltam és már nagyon kanos voltam (még egyszer mondom, nem tudtam hogy hogy kell, sőt azt se hogy lehet ilyet csinálni).

Tehát feküdtem a kádban és megpróbáltam, valahogy a kezemből vaginát csinálni és elkezdtem rajta húzkodni, imitálva ezzel a ki-be mozgást, de nem a bőrt megfogva, (mint most már profin) hanem mint egy műpuncit (mint egy tokot rajta).

Csináltam ezt egy kicsit, éreztem is hogy jó, de fájt a makkom a súrlódástól.

Szétnéztem, mivel tudnám síkosítani - aha megis van... TUSFÜRDŐ.

Ezzel a módszerrel már nagyon jó volt, de ez is hamar felmelegedett (mert nyomtam azért keményen) és egy újjabb adag tusfürdőt nyomtam rá (nem túl sokat, csak ami éppen elég volt).

Az igazi vagina elég meleg, de érdekes módon, a síkosítót mégis hidegen kellett tartanom (ezzel a módszerrel: szinte folyamatosan, vékonyan öntöttem rá).

Csak csináltam, csináltam, közben már egy kicsit fantáziálgttam is (nem tudom, higy miről).

A vége felé éreztem, hogy egyre jobb, hát neki kezdtem, egyre nagyobb mozdulatokkal tevékenykedni.

Hát mégis csak eljött a vége, ami egyben a meglepetés is volt.

Pulzáló mozgást kezdett végezni, és a kijött valami fehér, amire először azthittem, hogy a tusfürdő valahogy belement a szemébe és most próbálja kiköpni.


De jöttek a kérdések, a tusfürdő elméletre:

-Hogy ment be?

-Miért jött ki?

-Miért pulzált mikor kijött?

-Miért más egy kicsit a színe, mint a tusfürdőnek?

-Miért nyúlós, ragadós?


A kis fickók így már nem bizgatták az agyam és így már undorítónak éreztem ezt az egészet (ezt az érzést a hímnemű egyedek biztosan ismerik). Be fejeztem a fürdést.

Másnap újra kipróbáltam, mert nem hagyott nyugodni, a kíváncsiság:

MI LEHETETT AZ A PLAZMA ÁLLAGÚ FURA DOLOG? - vagy talán csak képzelődtem?


A végeredmény ugyan az volt... mostmár biztos, hogy nem képzelődtem.

Az, hogy hogy jöttem rá arra, hogy elég csak a bőrt húzogatni, nem tudom hogy történt, de a 3. maszturbálásomat már víz és tusfürdő nélkül vittem véghez.


És még sok-sok menet után is rejtély volt a trutyi eredete, hónapokkal később is csak sejtettem, hogy ez az ondó.



Hát ez volt az én kis történetem, nincs kötelező like:)



2014. aug. 19. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
TE BETEG ÁLLAT!!! :O WHY???????
2014. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
köszönjük szépen
2014. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
de kamu XDD
2014. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem kamu
2014. aug. 19. 20:19
 5/21 A kérdező kommentje:

ezt valahogy mindig is szerettem volna így faszán megfogalmazva megosztani

de van meg egy pár ilyen dolog (nem sok)

2014. aug. 19. 20:20
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

jó kis történet

//23F

Én nem nagyon emlékszem olyan 6 éves lehettem. Még mutató és hüvelyk ujjal se tudtam összefogni a pecsem. rajta volt a makkomon a bőr és úgy mozgattam oldal irányba oda-vissza. Akkor kicsit másmilyen volt az orgazmusom. Mint amikor engeded a palackba a vizet és a szűkület miatt hirtelen lesz teli és változik meg a csobogás hangja. az a hang emlékeztet az élvezés hirtelen előidézésre. Ma már másmilyen. Nem oylan érzékeny. Régen elélveztem úgy eldobtam a faszom nem is kerestem sokáig.

2014. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ugyan ilyen kérdést láttán ihletődött meg ez bennem, ott voltak őszinte válaszok, azt hittem nekem is olyan lesz:(

(habár ott nem volt részletes történet)

2014. aug. 19. 20:24
 8/21 A kérdező kommentje:
#6-osnak köszi
2014. aug. 19. 20:25
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

én is így voltam nagyon kanos voltam és nem tudtam hogy kell ezt enyhíteni össze vissza dugdostam a fütykösöm jéggel teli pohárba meg csattogtattam össze vissza a fütykösöm amikor valahogy kitaláltam hogy kell maszturbálni

Elkezdtem hzogatni a farkam él perc után nagyon sok fehér lé jött ki belőle tejnek néztem ezért megittam a saját tenyeremből.


utána mindig vertem a fütykösöm még amikor anyuék otthon voltak előttük is miközbe néztem a tv-t nem tudtam hogy ez csúnya dolog ők meg mondták h kisfiam mit csinálsz és rácsaptak a kezemre és elszégyelltem magam

2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hú tényleg erre én is emlékszek, amikor csak állt és állt, közben meg nem tudtam vele semmit csinálni ez idegesítő volt!
2014. aug. 19. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!