Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a tisztelet és a szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tisztelet és a szeretet? Mindig csak a saját magam érdeke az első, mindig csak én. Amíg ezen a világon vagyok, csakis azzal törődöm, hogy nekem jó legyen, senki más nem érdekel. Miért kéne ezen változtatnom?

Figyelt kérdés

Kihasználok mindenkit, teszek mások érzéseire, mert csak így lehet belőlem valaki. Sokan azzal papolnak nekem, hogy szeressek, mert szeretni jó, de azt sem tudom, hogy mi az a szeretet, akkor mit is várnak el tőlem? Mi hasznom van abból, ha kedves vagyok az emberekkel, attól még nem lesz több pénzem, vagy jobb autóm. Hogyan kell szeretni egy embert, vagy egy barátnőt? Leírná nekem valaki, hogy miért jó ez és mit jelent? Hiszen ez csak egy fogalom, ettől nem fogom elérni az életben amit akarok.


22/F


2013. jún. 9. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kellene érezni hogy "szeress" egy nőt ha ennyire sem vagy képes inkább valami jobb játékszert keress az emberi érzéseknél.
2013. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Majd megtanít e két fogalomra az élet. Ha ráeszmélsz, hogy egyedül maradsz a végén...annál rosszabb nincs a magánynál.
2013. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első! Nem értelek. Milyen játékszert? Ez az, amit nem értek. Sokan csak sírnak, hogy megbántották, meg eldobták őket, de miért? Ezek csak érzések, ettől nem lesz jobb senkinek. Miért kell valakiért sírni? Nem értem én ezt.
2013. jún. 9. 22:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Második: így is egyedül vagyok, nincs senkim, mégis jól érzem így magam.
2013. jún. 9. 22:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, mennyire tudod, befolyásolni a környezetedet? Azért kérdezem, mert van egy olyan gyanúm, hogy orvosi értelemben pszichopata vagy, ők pedig baromi profik ebben.
2013. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

Az a helyzet, hogy ha az eddigi sok papolás nem hatott meg, akkor miért gondolod, hogy majd most az interneten az idegen emberek megmondják a tuti, és megérted a lényegét?

Nem akarlak bántani, mert szerintem ez már komoly személyiségfejlődési rendellenesség, de egy kicsit valami robotra emlékeztet ez a világszemléleted.

Erről a témáról oldalakat, könyveket lehetne írni, jó érvekkel, magyarázatokkal, tanmesékkel, stb. De ha ezt te csak papolásnak fogod fel, hogy mi is a lényege a szeretetnek, akkor ne a GYAK-hoz fordulj, hanem szakemberhez.

Én amúgy azt érzem, hogy te ezt kitaláltad, miért is értelmetlen minden papolás tárgya, és ameddig nem győzöd le a makacsságodat, és nem akarod igazán megérteni, addig a szakember is tehetetlen.

Ha pedig valóban meg akarod érteni, csak nem megy, akkor belőled hiányzik egy szikra. Szerintem pont az a szikra, ami emberré teszi a fizikai testet.


Ettől a "mi hasznom van" dologtól a hideg kirázott...


23/L

2013. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy kedves kérdező nem vesztesz semmit az életből ha ilyen maradsz. Ezt most irónia nélkül írom. A normális vembereket mindenki csak kihasználja, lenézi, átgázol rajtuk, megalázza. Csak egy csomó szopástól kíméled meg magad. Tudod mi a szeretet? Iszonyatos mennyiségű szenvedés egy csöppnyi boldogságért. Jó neked, bárcsak én is olyan lennék, mint te. :-(
2013. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os! mirol beszelsz te itt, mit talaltam ki? en csak arra vagyok kivancsi, hogy milyen erzes az a szeretet, mert nekem ezt ndm tanitotta meg senki.
2013. jún. 9. 23:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor mi sem tudjuk elmondani neked. Ha nem érzed, nem tudod, ahogyan egy vakon született embernek sem tudod elmagyarázni, milyen a zöld szín....

Én pszichológust javaslok. Ez vagy nárcisztikus komplexus vagy autisztikus jelleg vagy túl sok rossz tapasztalat miatt megkeményedett szív....

2013. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, érdemes lenne ezzel a problémával pszichológushoz fordulni. Sajnos okosabb tanácsot nem tudok neked adni.
2013. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!