Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lépésről lépésre el tudná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépésről lépésre el tudná mondani valaki, hogy szórakozóhelyen hogy szed fel egy csajt egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés
onnantól kezdve hogy odamész a lányhoz hogy zajlik le az egész folyamat, hogy jutsz el odáig hogy legyen belőlle valami, mikor léptek le buliból, hova mentek aztán? stb.

2014. aug. 20. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

1. szia! :)

2. dugunk? :)

2014. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát azért az nem úgy megy sztem, bár még ezt nem próbáltam :) neked volt már ilyen hogy erre jött is? :D
2014. aug. 20. 19:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha még egy rumoskólát is kell nekik fizetni előtte. De csak az igényesebbeknek.
2014. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Szia,meghívhatlak egy italra,ha elfogadja már dumálunk is.

Aztán kiderül van-e kedve hozzám feljönni:)

szia dugunk,még én se próbáltam:D

2014. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
1.Lépés: GINA!
2014. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ordít a zene közbe úgy nehéz beszélgetni, meg sokszor nem is tudom hogy miről beszélgessek, táncolni szoktam velük, de aztán nem történik semmi, le kéne kapni egy idő után, vagy hogy szokott ez menni?
2014. aug. 20. 19:25
 7/18 A kérdező kommentje:
komolyabb válaszok is jöhetnek tényleg, akinek volt már benne része, az hogy jutott el odaáig hogy megtörtént a dolog
2014. aug. 20. 19:29
 8/18 anonim ***** válasza:

embeeer max 2 perc és próbálkozz lekapni őt...fogdosd stb


nem kell túlbonyolítani..hidd el ők se lelki társat keresnek ott...

2014. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy én vagyok a béna, oda szoktam menni táncolni, táncolnak is velem, nem utasítanak el, mosolyognak, de aztán csak táncolok más nem csinálok, és egy idő után elmennek, általába így szoktam járni...
2014. aug. 22. 20:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen emlékszem én is a legelső ilyenemből nyugi :DDDDD nemgáz csak...hát gondolom a lányok miatt mész el nem? na ők meg érted pontosabban érted is...hidd el ha eljön eled tánclna 10/9et akarja hogy lekapd...nem nagy biznisz ez az egész..
2014. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!