Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lépésről lépésre el tudná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépésről lépésre el tudná mondani valaki, hogy szórakozóhelyen hogy szed fel egy csajt egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés
onnantól kezdve hogy odamész a lányhoz hogy zajlik le az egész folyamat, hogy jutsz el odáig hogy legyen belőlle valami, mikor léptek le buliból, hova mentek aztán? stb.

2014. aug. 20. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
most nézem az irásom bocsi de eléggé dekoncentrált vagyok :D
2014. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát azért is, nem csak azért, bulizni is szeretek, de nem ártana már összeszedni egy lányt is... de mindig így járok, bénázok össze vissza, mást meg látom viszi el a csajt, de hogy a francba csinálja? pedig még sokszor nem is néz ki jól a csávó, esküszöm ha valakinek nekem nincs önbizalmam, de még így is azt mondom hogy jobban nézek ki mint némelyik amelyik elviszi a csajt, és mégis... Meg sok lánynak be is jövök sztem, vagy legalábbis úgy veszem észre, szoktak nézni, meg ilyenek, csak én meg nem reagálok semmit, nem tudom mit csináljak ilyenkor. Helyesírással ne foglalkozz, én ilyeneken nem akadok fenn :D
2014. aug. 23. 01:34
 13/18 anonim ***** válasza:

Pont az önbizalomhiánnyal van gondod. A lányoknak az a fontos, hogy határozott légy és érezzék rajtad, hogy tudod mit akarsz. Nem kell bunkónak vagy erőszakosnak lenni, de kell a magabiztosság, határozottság. Azért hagynak ott, mert bizonytalan vagy, nem kezdeményezel, nem érezteted velük, hogy érdekelnek, így nem is fogod meg őket, minek maradnának?

Éreztesd velük, hogy tetszenek, hogy többet szeretnél és tudatni fogják veled, hogy akarják, vagy sem. Ne félj az elutasítástól, csak figyelj a jeleikre!

2014. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nagyon nehéz így a semmiből hirtelen magabiztosnak lenni, meg nem kaptam még le senkit, így azt se tudom hogy csináljam, vagy mennyi idő után, attól is félek, hogy rosszul csinálom, mivel még nem csináltam, sok a baj... de valahogy meg kell emberelnem magam, mondom többször előfordult hogy lány jött oda, szórakozóhelyen, és még akkor se tudtam kihozni semmit belőlle, csak táncoltam vele aztán elment az is
2014. aug. 23. 15:20
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
hááát figyi ha önbizalomhiányod van akkor mondjuk ahol bulizol csak állj meg egyhelybe és nézelődj..egy idő után néhány lánynak majd feltűnik hogy miért nem csinálsz semmit és nagy eséllye odamennek hozzád és fog valamit mondani te meg erre csak mosolyogj egy nagyot...érdekelni fogod egy bizonyos ideig de sajnos bizony majd beszélned is kell vele szóval jaaa ezt most nem gondoltam teljesen át..namind1 sok sikert :DD
2014. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat hogy odajönnek, ha nem csinálsz semmit? egyébként odamegyek én ha megemberelem magam, meg van bennem egy kis pia, csak utánna nem tudom hogy mit csináljak, általában megkérdem nevét, meg is szokták mondani, mosolyognak is mellé, de aztán onnantól kezdve megáll a történek, vagy elkezdek vele táncolni, és egy idő után otthagy, vagy én nem tudok mit mondani tovább, és én megyek el, mert úgy már kicsit gázos a helyzet hogy csak állunk egymással szembe szótlanul :D szóval nagyon béna vagyok ezen a téren, nem tudom hogy kéne változtatni ezen
2014. aug. 24. 20:04
 17/18 anonim ***** válasza:
olyasmi..:D...de öreg ha táncolsz kapd le nem kell velük beszélgetni..táncoltok mondod neki hogy szép vagy ő elmosolyodik és lekapod..legalábbis velem ennyi szokott lenni meg kb mindenkivel sztem...és utána meg néha visszamehetsz hozzá ugyanezt csinálni vagy máshoz..ezt te döntöd el blablabla
2014. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
de egy éjszakás is sikerült neked így? vagy hogy jutunk el odaáig hogy eljöjjön?
2014. aug. 26. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!