Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális reakció volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció volt a lányka részéről vagy túlreagálás?

Figyelt kérdés

Mielőtt elolvasod arra kérlek, hogy ne engem ítélj meg, tudom milyen dolog ez, de nem bírtam magammal. Lehetőleg a kérdésre válaszolj. Köszönöm!


Kapcsolatom jelenleg szünetel, ne kérdezzétek miért, már szerencsére nem sokáig. Megbeszéltük, hogy ez idő alatt kisebb félrelépés még elfogadott csak nem kell a másiknak tudnia és akkor nem is fáj annyira és soha nem kérdezzük.


Én viszont férfi létemre ki voltam éhezve és nem bírtam. Találtam egy viszonylag csinos lánykát, akit egy buliban ismertem meg futólag. Gondoltam próba szerencse, ráírok. Hamar megtudtam dolgokat, például, hogy jó ideje nincs barátja csak egy-egy futó kalandja, de az is ritka és nem elég neki. Kapva az alkalman elmondtam az én helyzetemet és felajánlottam, hogy lefekszek vele, örömet okozva neki (igen, kicsit bunkó vagyok, de én már csak ilyen vagyok). Persze egyből jött, hogy ne bántsam meg a barátnőmet, biztosan ő nem fog megcsalni ennyi idő alatt. Végül sikerült annyiban maradnunk, hogy ő csúnya szóval leszop én pedig kinyalom és elfelejtjük egymást. Sikerült meggyőznöm és másnap már találkoztunk. Hamar a lényegre tértünk és ő kezdte. Bevallom nagyon jól csinálta, talán az eddigi élményeim közül ez volt a legjobb, ám hamar becsúszott a szájába egy kis előváladék is. Ettől felháborodott, hogy mit képzelek magamról, ez gusztustalan és arról nem volt szó, hogy a szájába élvezek. Végül sikerült lenyugtatnom és elérnem, hogy ezek után kézzel eljuttasson orgazmusig. Majd ezután megkapta ő is, amiben megállapodtunk és távoztam.



2014. aug. 21. 04:02
 1/8 anonim válasza:
100%
práfó kecifel *taps taps* <3
2014. aug. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rinya, tulreagalas.
2014. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a kerdes? xD

Mert ha az.hogy a csaj az elovaladek miatt hisztizett, azt nem ertem, gondolom nem az elso eset volt,hogy valakit leszop. De ha ez volt a kerdes, minek vezettel be ennyire a reszletekbe?? Szereted ha jol elhordanakmindennek gyakorin?

2014. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mé' nem szóltál, hogy: Vigyáááááááz, g€cigránááááááááááááát!
2014. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És az a rész hol marad, amikor belelóg a bilibe a kezed?
2014. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

abszólult túlreagálás


egy lány

2014. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szájba élvezést kezdés előtt kell letisztázni,tehát nem reagálta túl.ha erre vonatkozik a kérdés.
2014. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Aki f..szt vesz a szajaba ne csolakozzon, hogy g..cis lesz."

Annamiah, gyakorikerdesek 2014.10.09.


Lehet terjeszteni az iget.

De amugy komolyan mar milyen hulye az ilyen no, belemegy hogy leszop, pluszba gumi nelkul, de egy kis elovaladektol mar kiakad. xD mit vart, hogy szaraz maradsz? Buta l.ba az ilyen.


Amugy en is no vagyok. 23/N

2014. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!