Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mondta az élettársam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

...j kérdése:

Mondta az élettársam hogy vegyekneki egy vibrátort mert sokat dolgozom és igy kevés időnk van együtt lenni vajon jó ötlet eh ogy vegyek neki?

Figyelt kérdés

#vibrátor #az élettársam #jo ötlet e.
2014. aug. 21. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nem örülnék neki, ha kapnék egyet a páromtól.
2014. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne vegyêl neki had legyrn kiéhezve rád te meg a kedvéért vegyél ki szabadnapot mert gondolom már te is kívánod a szexet
2014. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki,jobb mintha mást tesznek be neki
2014. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó fej lehet a párod, és hűséges. Mások egyből keresnek egy palit.

Vegyél!!

2014. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő kérte, akkor mi a kérdés lényege? És ha te is belátod, hogy kevés időtök van rá, akkor vegyél neki. Előttem szólónak igaza van, jobb mintha "más jár benne".

És az előző válaszolótól kérdezném: szerinted a kérdező élettársának nincs keze?

Ha akarja akkor kézzel is kielégíti magát csak lehet, hogy vibrátorral jobban esik neki.

Szóval kérdező, igen vegyél neki egy vibrátort.

2014. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ezek szerint nem egyezik a kereslet-kínálat, és ezzel egy szintig áthidalható. És akár közös játékok során is bevethető.
2014. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ha ő kérte akkor szerintem vedd meg. Ezzel sok mindent megmutathatsz neki, pl hogy bízhat benned, és nyugodtan fordulhat hozzád ilyen kéréssel is. (Én is szeretnék kérni egyet a páromtól de eléggé tartok a reakciójától. kell egy adag bátorság egy ilyen kéréshez, és a visszautasítás eléggé lelombozó...)

Ráadásul inkább egy vibrátort vegyél, minthogy máshol keresse a 'megoldást'. És akár még ketten is eljátszhattok vele. Nincs miért ne vedd meg neki...

2014. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vehetsz. Mondjuk ez nekem inkább burkolt célzásnak tűnik, hogy nehezen viseli azt, hogy hanyagolod, bár nem ismerem őt. Nem tudod megoldani, hogy többet legyetek együtt? Az szerintem még jobb lenne.
2014. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Feltétlenül.

Ha érdekel téged.

Ha megérted.

Ha az én kicsi párom kicsit is érdeklődne irántam...

És megértene...

Akkor most nem állnék a kétségbeesés és szakítás szélén.


Egy vibrátor még nem megcsalás.

Csak levezeti a felgyülemlett feszkót.

És lesz egy mosolygós párod egy frusztrálttá nélkülözött, kiábrándító csitri helyett.

Sokat számít. ;)

2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!