Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok van egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok van egy barátom akivel nagyon szeretjük egymást és azt mondta most már vagyunk elég régóta vagyunk együtt ahhoz hogy lefeküdjünk. Szerintetek ez jó ötlet vagy még korai?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 13:40
1 2 3 4
 1/33 GentLnazi ***** válasza:
Ötletnek jó amíg az marad,szerintem ez nem igy kell eldönteni ,hogy ő megmondja.viszont korai ,azért 15-16éves korodig várj még.
2013. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Szeritnem még ne tegyétek meg.
2013. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nagyon korai!
2013. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet.

TE mit érzel?

Akarod? Várod hogy megtörténjen? Nem izgulsz tőle, nem félsz? Nincsenek kérdéseid?

Ha csak együtt vagytok és beszél hozzád, vagy kicsit megsimogat pl a karodon, elázik a puncid? Mert akkor lehet, hogy készen vagy már rá. De ha bármelyik kérdésre bizonytalanul tudsz választ adni, akkor ez még messze nem jó ötlet. Legyen elég a petting. Azzal is lehet elég változatosan. Van két kéz, egy száj... ötleteljetek. :)

2013. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
A barátod mennyi idős, mióta vagytok együtt?
2013. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Nagyon korai!

Attól, hogy szeretsz valakit és együtt vagy vele egy ideje, attól nem biztos, hogy mind testileg, mind pedig lelkileg készen állsz a szexhez. A felelősségről, illetve alapvető dolgokról nem is beszélve. Mint teherbeesés, védekezés, esetleges terhesség, stb. Nem hiszem, hogy mindennel tisztában lennél ahhoz, hogy felelősségteljesen 13 évesen szexelj!

2013. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Költőnő? ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

ő hány éves?

mondjuk mindettől függetlenül is: de. Korai

2013. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még. Bőven várhatsz még a szexel.
2013. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Lenne kedvem csak az a baj hogy szerintem elég szűk vagyok és mi van ha nem fér be ? a pettinget már próbáltuk és elég sokszor benedvesedem ha éppen egymás közelében vagyunk!
2013. dec. 9. 13:51
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó!

Ha már ilyennel nem vagy tisztában, hogy jaj istenem, szűk vagyok, mi van, ha nem megy be, akkor ezzel elmondtál mindent! Tudatlan vagy még te a szexhez!

A női hüvely izgalom hatására kitágul, így képes a kicsi mérettől kezdve, a közepes méreten át, egészen a nagy méretig befogadni. Nincs olyan, hogy nem fér be! A hüvely képes kitágulni akkorára, hogy beférjen. Majd pedig vissza is megy az eredeti állapotára.

2013. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!