Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék neki, hogy ne féljen annyira?

Figyelt kérdés
Az új pasim nagyon izgulós a szexualitás terén... Attól tart, hogy túl sokat várok el tőle, és hogy nem tud kielégíteni. Csak élvezni szeretném, de az állandó parázásától egyre inkább kezdek kiábrándulni. Alkoholon kívül mi oldaná a gátlásait szerintetek?

2014. aug. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
nem tudom
2014. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első, ez aztán kisegítő válasz! :D

zene? mi lenne, ha közben menne egy kis romantikus zene? :) csak te tudod meggyőzni, hogy minden rendben és nyugodjon meg

az őszinte beszéd sem hat? akkor közöld vele ezt a tényt, hogy ha nem hisz neked, akkor minek akarja majd?

2014. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről nyiltan
2014. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha ő még nem akar szexet akkor kényeztesd kicsit te. Ne valami vad, inkább lassú, romantikus dologra gondolok. Amitől feloldódik. Én is általában feszült vagyok, főleg új dolgoknál, de ha már benne vagyok valamiben, akkor nincs visszaút. :)
2014. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Yc680GALf4s


sztem ezzel mindent elarultam... ez ellen senki se tud ellenalni, ha ellenal akkor sztem ratyi a csavesz es csak kellesz alibinek h a szulei ne jojenek ra. nekem ez a velemenyem :P

2014. aug. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!