Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, ha a szerelmetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ha a szerelmetek megváltoztatná a hajszínét kiszeretnétek belőle / elmenne tőle a kedvetek?

Figyelt kérdés

Az a lány akibe beleszerettem, elég extrém módon változtatgatja a frizuráját. Az utolsó kettő hajszín már annyira vállalhatatlan volt, annyira megváltoztatta az arcát is szinte, hogy azt vettem észre hogy így már nem is vonz egyáltalán :S Ez normális? Amikor belezúgtam egy visszafogott hajszínű, szőke, kedves lány volt. Ezek a lilás-feketés, égővörös hajszínek meg olyan olcsóvá teszik :S A viselkedése is megváltozott mostanság.

Ment már el így a kedvetek lánytól / fiútól?


2014. aug. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, elmenne.

Egy barna hajú csaj ne akarjön vörös vagy szőke lenni, egy szőke pedig ne akarjon barna lenni, vagy fekete.

22F

2014. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nem volt ilyen a fiúk nem változtatják annyit a hajszínt.

Kolleganőm olyan mint a barátnőd,őrjítő tud lenni.Barna hajjal meg normális újra:)

2014. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha valami nagyon extrémet akarna csináltatni mondanám neki hogy ne tegye. De nem hiszem hogy ezért kiszeretnék belőle. Nem a külsejébe szeretek bele, akkor se ha tetszik és őrjít. :)
2014. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amikor vörösre festettem a hajam, megkérdeztem a párom véleményét is, és együtt döntöttük el hogy milyen színű lesz. Nekem az is fontos hogy továbbra is tetszek neki, szerintem mond meg neki őszintén hogy nem nagyon tetszik ez neked.
2014. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!