Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok, volt mar olyan, h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, volt mar olyan, h a pasi csak kihasznalt?

Figyelt kérdés

Szoval volt mar olyan veletek, hogy a pasi ugy hasznalt ki benneteket, h kitarto volt, kedveskedett, stb. , majd miutan lefekudtetek egymassal... lelepett?


Hogy tortent?


2014. aug. 23. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen is, de olyan is, hogy 3 hónapig voltunk együtt, azt hittem, szerelem, közben csak anyagilag húzott le a szemétláda.
2014. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt, de inkább nem mondom el, hogy hogyan, mert addig jó emberismerőnek tartottam magam. 32N
2014. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatom volt ilyen. Elvette a szüzességem majd egyre önzőbbé vált csak magára gondolt. Bevallom megviselt egy kicsit.
2014. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló dologban volt részem, mint az 1. hozzászólónak, csak engem lelkileg tett tönkre. Előttem nem sikerült összejönnie egy lánnyal (a történtek után így raktam össze a fejemben a dolgot magyarázatként), kikezdett velem, mondta a szebbnél szebb szavakat nekem, h ő mennyire szerelmes belém, még senkit sem szeretett ennyire mint engem stb, amit én naiv módon el is hittem neki, majd a lány újra felbukkant és az exem "kiszeretett" belőlem. Nagy nehezen de kimondtam, h vége, mert én meg őrülten szerelmes voltam és reméltem, h megváltozik... 2 és fél hónapot voltunk NORMÁLISAN együtt...
2014. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van egy srác, akit évek óta ismerek, közös a társaságunk, viszonylag gyakran találkozunk, mindig tetszett, aztán egy buliban egyszer smároltunk, onnantól kezdve egy hónapon át mindennap hajnalba nyúlóan beszélgettünk. később még kétszer összekavartunk bulikban, de semmi komoly nem történt. én nem akartam vele járni, csak szerettem volna látni, hova tartunk. aztán lefeküdtünk. nem volt életem legokosabb döntése.. azóta nem keresett, flegmázik. undorító.
2014. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!