Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt köztünk?

Figyelt kérdés

Helló!

Voltam egy fiuval minden rendben zajlot boldogok voltunk,aztán pár nap mulva közli velem idézem:Tudod mit szakítok veled meny a p***ába! Én ezt nem értem egy osztálytársam,kérdezösködött töle és állitolag az ex pasim azt mondta neki,hogy nem is szeretett csak ugy velem volt hogy egy korábbi lányt tudjon felejteni!Nem tudom mi ez az egész minden nap együt voltunk mindig mondta,hogy nagyon szeretlek nem akkarlak elveszíteni,stb! Melesleg töbször kérdeztem biztos szeret e és azt mondta olyan emberel nem lenne képpes járni akit nem szeret és nem is tetszik neki!:P Lehet,hogy hazudott,vagy nekem vag osztálytársamnak erröl!vagy csak mentegetözöt,az osztálytársam elött?



#szerelem #pasi #kapcsolat #szakítás #mért dobott #kihasznált?
2012. jún. 15. 18:05
 1/3 Problem? ***** válasza:
Mi tudjuk ,hogy mi volt köztetek?
2012. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
üszintén szolva inkább az a kérdés hogy miért csinálta ezt de más kérdést nem tudtam engedni mert nem egedte ez az alkalmazás
2012. jún. 15. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kéne vele beszélned és nem az osztálytársaidnak...de ahogy így leírtad valami sántít a dologban...lehet nem mondott igazat.
2012. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!