Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a barátnőmet arról, hogy őszintén mit gondol a péniszemről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hosszára, vastagságára. Mert a lányok is beszélik egymás között, hogy melyik fiúnak mekkora a pénisze, kíváncsi vagyok, hogy a barátnőm mit gondol az enyémről. Hogyan kérdezzem meg, hogy ne legyen túl ciki?
2014. aug. 29. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy barátnőmmel sem beszéltem még ilyenről...

Egyébként simán kérdezds meg egy aktus után.

L

2014. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
omg... az én barátnőm az enyémet mákszemnek becézi
2014. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Két lehetőség van:

Igazat mond és hazudik. Nem fogod tudni hogy melyik történik, ezért:

Ha pozitívat mond lehet, hogy hazudik és attól nem lennél boldogabb, csak ugyanúgy éreznéd magad, mintha meg sem kérdezted volna.

Ha negatívat mond csak aláássa az önbizalmad.


Megéri megkockáztatni? Miért érdekel heteró pasi létedre mások farka? :D

2014. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányok NEM beszélik meg egymás közt a méreteket, nekik ugyanis NEM az a fontos, hanem hogy jó-e a barátjukkal a szex.
2014. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De beszélnek. Pont barátnőm mondta, hogy a barátnőjével azon nevettek hogy egy valahol látott meztelen pasinak milyen kicsi szerszáma volt.
2014. aug. 29. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megerősíteném én is. Az exem mesélte, hogy mindenki mindenki nemi életével és felszereltségével tisztában van, bár ő full lánygimibe járt.
2014. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Nem a lofszt, gondolod te. Nagyreszuk kibeszeli, sot egyesek meg a ferfi haveri kor elott is nyiltan traccsolnak errol (sajat tapasztalat). Mivel minden not nem ismerek, ezert nem tudom hany szazalek ilyen, de sajnos egy jopar ilyet ismerek ergo akkor biztos van meg tobb is mashol is...

2014. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és a lányok tényleg szoktak beszélgetni róla... Na nyilván nem mindenki, meg nem mindig csak erről, de előfordul, hogy szóba kerül ez is. Persze nem úgy, hogy ennyi és ennyi centi, inkább arról van szó, ha egy srácnak elég nagy, vagy éppen ellenkezőleg, ha pici, akkor van rá esélye, hogy a híre előbb-utóbb elterjed a lányok között. ;)
2014. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!