Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ugy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jocijoci0 kérdése:

Miért érzem ugy hogy nem szeretem a barátnömet?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn eljárok a barátnőmhöz még nem tervezzük hogy szexelünk úgy vagyunk vele majd jön magától addig ruhán keresztül csináljuk meg minden.... és miért van az mikor haza jövök úgy érzem hogy nem szeretem össze vagyok zavarodva semmi sem érdekel de mégis ö jár az eszembe? olyan mint ha lelki ismeret furdalásom vagy mi lenne miért van ez?

#érzés #haza #lelkileg #Jövés #barátnőmhöz #bántana
2014. aug. 22. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted.
2014. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy belé szerelmes, de szereted
2014. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy belé szerelmes, csak meg akarod dugni.
2014. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Mert szexuális vágyaidat még nem elégítette ki és minden alkalommal csalódsz benne. Ha ruhán keresztül csináltok már dolgokat, esetleg próbáljátok ki a pettinget.
2014. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!