Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyugaton egyre elterjedtebbek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugaton egyre elterjedtebbek a cuckold házasságok, itthon pedig mindenki furcsán néz ha valaki erre vágyik. Lányok ti választanátok ilyen férjet?

Figyelt kérdés
A cuckold többnyire szexuálisan kissé töketlen ,nem túl férfias adottságokkal megáldott pasi aki biztosítja párjának a stabil érzelmi és anyagi hátteret és élvezi hogy párjának királynőként hódolhat.A nő gyakran le sem fekszik az ilyen tipusú férjével,szexuális vágyait jó adottságú pasikkal elégíti ki a férj tudtával aki persze mindvégig hűséges.

2014. nov. 8. 11:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

"hotguy" "furafiú"


Beszédes nevek...

2014. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Na, ha valakinek ez kell, hát váljék egészségére. :)
2014. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam igaz nem is foglalkoztatott a téma, de nem lenne rossz, pl. ha Párom nem akar, akkor/attól én még mér mondanék le a szex örömeiről?! :-)
2014. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
23as: pontosan és attól mert a pasi nem épp nagy durranás az ágyan miért ne lehetne odaadó szerethető kedves férj aki mindent megteremt a családjának és örül ha jól érzed magad mással..
2014. nov. 8. 14:01
 25/41 anonim ***** válasza:
Érdekelne, ha .....
2014. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
ha... ? :)
2014. nov. 8. 14:29
 27/41 anonim ***** válasza:
#24 Csak az a baj, hogy nagyon is jó lenne a szex Párommal, ha lenne, de nincs sajna. De hasonló lehetőségen már gondolkoztam, megfogalmazódott bennem idővel.
2014. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
27 : párod nincs vagy a szex nem működik vele?
2014. nov. 8. 14:50
 29/41 anonim ***** válasza:
#27, írtam, hogy jó lenne a szex a Párommal, ha lenne szex. Vis, van Párom, de nem szexel velem. Nem voltam akkor egyértelmű lehet.:-)
2014. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
29: vagy én értelmeztem rosszul.. :) igen ha a szexen kívül minden stimmel köztetek akkor egy szerető és a cuckold kapcsolat ideális lehet számotokra...én sem vagyok túl nagy libidóval megáldva és a vad szex sem megy nekem de nyalni pl egész nap tudnék és soha nem vártam el a párjaimtól hogy ne szexeljenek mással..sőt..
2014. nov. 8. 15:04
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!