Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyugaton egyre elterjedtebbek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugaton egyre elterjedtebbek a cuckold házasságok, itthon pedig mindenki furcsán néz ha valaki erre vágyik. Lányok ti választanátok ilyen férjet?

Figyelt kérdés
A cuckold többnyire szexuálisan kissé töketlen ,nem túl férfias adottságokkal megáldott pasi aki biztosítja párjának a stabil érzelmi és anyagi hátteret és élvezi hogy párjának királynőként hódolhat.A nő gyakran le sem fekszik az ilyen tipusú férjével,szexuális vágyait jó adottságú pasikkal elégíti ki a férj tudtával aki persze mindvégig hűséges.

2014. nov. 8. 11:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Na jó va, ha nagyon kell bele lehet menni, de akkor az a másik csávója kb. rabszolga a háznál aki takarít meg kapál a kertbe egész nap.


Hahaha így megspórolom a többi melósok árát.


Nekem meg marad 8 prostim hehehe

2014. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
31es: igen a férj megteremti a kényelmet és biztosítja az anyagi és érzelmi hátteret hogy a nő élvezhesse az életet..nekem ez az álmom..
2014. nov. 8. 15:11
 33/41 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kell ilyen kompromisszumokat kötnöm az életben.
2014. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

#30 az is lehet. :-)

Igen, ezért is merült fel bennem ez a lehetőség.

Tudod mi a poén úgymond, hogy az elején semmi ilyen előjel nem volt, neki is ekkora volt! Igaz mondott pár dolgok, ahogy telt az idő és egyre kevesebb lett a szex, s meg is értem, de a türelmem nekem is véges, de úgy látszik ezt képtelen belátni.

2014. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
34: gyakran a férfiúi hiúság és büszkeség erősebb mint a józan ész ,nekem is idő kellett míg beláttam hogy mi az amit adni tudok egy nőnek és mi az amiben kevés vagyok..egy jó szerető képes megmenteni az olyan kapcsolatokat ahol a szexen kivül minden egyégb stimmel..
2014. nov. 8. 15:55
 36/41 anonim ***** válasza:

#32


És amikor ráun a nőjére akkor repül a szeretőjével együtt.


A "férj" (pontosabban nem az mert össze nem házaodnak) éli a vidám életét 7-8 ázsiai meg latin ribivel.

2014. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

35, csak az a fura, hogy nem ilyennek ismertem meg, és nem hinném, hogy amit írsz köze lenne, nem ezt tapasztaltam. Meg, mint írtam eddig a szexel sem volt gond, sőt eddigi életem legjobb szexpartnere volt, és nem vagyok úgymond mai csirke. :-D

Épp az volt benne a jó, hogy amit a szexkapcsolatomban megéltem, végre ezt párkapcsolaton belül is, de ennek már jó ideje semmi jelét nem látom. És viszont rányomta a bélyegét minden másra is.

2014. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
37: fura vkinél az ilyen hirtelen váltás...de ezt mindenképp orvosolni kell vhogy mert ha elismerjük ha nem a párkapcsolat alapja a kielégítő szex,ugyanis a szexuális frusztráció minden mást tönkretesz minden kis problémát felnagyít stb...ha beszéltetek róla és semmi nem változik szerintem szerezz magadnak egy kellemes estét vkivel a többit meg majd meglátod..
2014. nov. 8. 22:07
 39/41 anonim ***** válasza:

38; ha ismernéd nem neveznéd hirtelen váltásnak!..

Az aktuális helyzet ezt hozta ki belőle, beszélni beszéltünk már erről sokat idén. Már azt tudom csak mondani, hogy meglátom mi lesz.

2014. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ha nem jó valami, és nem is tudjátok megoldani...
2021. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!