Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gyerekes tulajdons...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyerekes tulajdonság az ha egy fiatal pasi - 25 éves- szeret szinezni kifestőt, és szereti a plüssöket meg a kisautókat? Te összejönnél egy ilyen pasival ha ezen felül mindenben összeilletek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem, én inkább maradok a nőknél, akármilyen aranyos a pasi

22/f

2014. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát.....ha ezt gyakran csinálja akk nem valoszínű
2014. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A pasik sosem nőnek fel teljesen szóval ezek nálam tuti, hogy nem volnának kizáró okok persze ha nem viszed túlzásba.
2014. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember mindig gyerekes marad


példák:


mikor 2 nő összeveszik azon hogy "hogy mejtél ugyanijen juhában jöni minty éééén


vagy mikor Mr.Mercedeskocsis csakazértis megelőzi az előtte békésen haladó Suzukit és közben keménykedik.

2014. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És az első osztályt el tudtad végezni,vagy, megbuktál Játékból? -D
2014. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát játékból piros pontos voltam :)
2014. nov. 8. 23:25
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
hű ez érdekes egyáltalán nem gáz de nem férfias inkább fius.Nem jönnék össze egy fiuval nekem férfi kell aki inkáb férfias dolgokat csinál.De ne aggo mert vannak 20-25 éves lányok akik fiura vágynak.Neked is lány kell nem nő.Remélem érted a külömbséget.De gyáltalán nem gond ez nincs veled semmi baj csak hozzáteszem h kell ilyen ember is.
2014. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

"aki inkáb férfias dolgokat"


Hangos böfögés-fingás, kőbányai vedelés, üvöltés focimeccset nézve



vagy piros fejkednőben rohangál félmeztelenül egy golyószóróval és üvölt miközben mindenkit lelő?

2014. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én is gyűjtöm a plüssöket és figurákat (már amennyire pénzem engedi) és körülbelül veled egykorú vagyok.... volt már barátnőm több is.


A kisautók még oké, de a kifestő az igencsak fura. Voltál már pszichológusnál?

2014. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Férfias dolgokra gondoltam nem disznós dolgokra.Szerintem a férfias dolog az mikor a a férfi "hobbija" hasznos mint a nőé is.PL:rendben tartani a házat, olyan maszek melot válalni amit szeret csinálni (nem kifestő) kocsi szerelés v. favágás idős néninél.........Ez férfias.A sörözés is ha nem megy át disznoba .Te nem szoktál fingani meg böfögni????Nem létezik olyan ember aki ne tenné.............A sörözés nem hobby az már kikapcsolodás de ha valaki napoi szinten teszi és hobbinakmondja akkor az meg alkoholizmus.
2014. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!