Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gyerekes tulajdons...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyerekes tulajdonság az ha egy fiatal pasi - 25 éves- szeret szinezni kifestőt, és szereti a plüssöket meg a kisautókat? Te összejönnél egy ilyen pasival ha ezen felül mindenben összeilletek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Neked is lány kell nem nő.Remélem érted a külömbséget.De gyáltalán nem gond ez nincs veled semmi baj csak hozzáteszem h kell ilyen ember is."


Azt ugye tudod, hogy te lány vagy nem nő? Persze nem bántásból, nincs veled semmi baj, csak egy ostoba liba vagy. Kell ilyen ember is.

2014. nov. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen ember is mint én és mint te aki szeret a neten veszekedni mert ezzel nem a kérdésre válaszoltál de én igen.Szóval nem vagyunk egyformák és nem lánynak tartom magam és ne is mond rólam semmit addig mígnem tudsz rólam semmit.Ha 100%-ban tudnád h nekem mi a hobbim ill. napi dolgaim akkor eldönthetnéd h ki és mi vagyok de semmit nem tudsz rólam és ne dobálozz szavakkal.Jah és egy férfi nem áll le sértegetni idegen nőket..........Valljuk be h gyerekes a kifestőzés és nem férfias!!!Szal ha ez neked fáj akkor beszélgess olyanokkal akik nem igy gondolják és ne sértegess másokat..
2014. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: Na ez borzasztóan gyerekes volt, vagy még új vagy az interneten.
2014. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

az ilyen ember a fejlődési rendellenességben szenved :D

még ha max legózna vagy valami..

2014. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem.Mi volt benne az?Denem is érdekel mert csak feleslegesen felhúzom magam a kötözködésen és az a gyerekes a kötözködés.Jah meg hogy nincs egyedi megszolalásod csak azt koppincsolod amit én írtam."Új a neten" max az oldalon de azon se vagyok új és ismerem az unatkozókat akik idejárnak kockulni mert nincs jobb dolguk.Sajnálom a kérdező de így h elkezdett valaki kötözködni nem kaptál több választ mert mindenki azt figyeli mi lessz ebből.Na de írj amit akarsz mert most is azt lesed h mikor válaszolok neked..............Szép estét!(Miért nem pvt-ben írtál h a kérdező kapjon válaszokat?)
2014. nov. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem az férfiasabb, aki a nagy igazi autót tudja megszerelni játszva, ha éppen elromlik, vagy a vízvezetéket a csapokat a mosógépet stb.


inkább ilyenekkel játsszon

2014. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!