Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt benne vonzó, mi fogott meg? Mit szerettél benne?

Figyelt kérdés
Olyan férfiak válaszait várom, akiknek volt kapcsolatuk egy nála 8,10 fiatalabb lánnyal, esetleg olyan lányokét, akiknek volt idősebb párjuk, és tudják, hogy mit szeretett bennük. Esetleg ha ez a kapcsolat ma is él, akkor az előnyeit és hátrányait.
2012. jan. 7. 17:22
 1/3 Utcakultúra ***** válasza:
Hát az ilyen 14-15 éves lányokat szerintem azt hajtja, hogy 20 éves barátjuknak már van autójuk, kiadják nekik a piát stb..
2012. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :) És mindent... a kiforrott jellemét, a barna haját és szemét... és egy pukkant peugeottal jár.
2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ti tudtok olvasni? Férfiak véleménye érdekelte a kérdezőt, vagy olyan női hozzászólást szeretett volna olvasni, amiben az áll, hogy a férfi párotok mit szeretett bennetek!

Wááááá

2012. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!