Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretek játszani a pasikkal?

Figyelt kérdés
Nagyon élvezem és izgat, ha belém habarodnak, de az is ha csak tudom, hogy nagyon szeretnének lefektetni. Ez valamiféle elégedettséggel tölt el. De nem akarok érzelmeket, csakis addig kell, amíg el nem bolondítom őket. Miért lehet ez és hogyan lehetne erről leszokni? Pedig nem csalódtam, csakis jó tapasztalataim vannak.
2014. nov. 9. 14:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
ezt hívják ribis viselkedésnek
2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%

Azok akik le akarnak fektetni nem férfiak hanem genyók.

És itt genyó játszik a genyókkal,semmi különlegeset nem találok.

2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok.Ja és fogalomzavarosok,ribi nem lehet,mert pont hogy NEM fekszik le velük.Inkább egy undormány.
2014. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
58%
mert egy érzéketlen r.bi vagy... érzelmileg intelligens ember nem csinál ilyet, nem szórakozik a másikkal..
2014. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%
Én meg a csajokkal szeretek játszani. Tök jól kijönnénk egymással:) Egymást bolondítanánk:)
2014. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ez ugyan olyan, mint mikor a pasik a nehezen megkapható csajokat szeretik, mert az kihívás. Nekem is ez afféle kihívás, jót tesz az egómnak. Miért vagyok r..i, ha a pasik is ugyanezt csinálják? Nekik lehet, a nőknek meg nem?
2014. nov. 9. 14:24
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

A nehezen megkaphatókat szeretik, de ez nem jelent egyet azzal hogy játszanak velük, te szerencsétlen.

Nem kell kimagyarázni magad, undorító vagy és kész.

2014. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
58%
Biztos azért mert kislány korodban csak Barbie babáid voltak és a szüleid sosem vették meg neked Ken-t.
2014. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
36%

"Nekik lehet, a nőknek meg nem?"


Igen! Tudod a férfi a vadász és nem a nyúl. Az elég kínos, ha nyúl vadászik a vadászra.

2014. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
Mert irigy vagy a jó nőkre, mivel te nem vagy az. :-)
2014. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!