Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretek játszani a pasikkal?

Figyelt kérdés
Nagyon élvezem és izgat, ha belém habarodnak, de az is ha csak tudom, hogy nagyon szeretnének lefektetni. Ez valamiféle elégedettséggel tölt el. De nem akarok érzelmeket, csakis addig kell, amíg el nem bolondítom őket. Miért lehet ez és hogyan lehetne erről leszokni? Pedig nem csalódtam, csakis jó tapasztalataim vannak.
2014. nov. 9. 14:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#19: végre egy értelmes ember. Azért írtam ki a kérdést, hogy hátha más (egy idegen)más szemmel látja, vagy tapasztalt magán hasonlót, és el tudja nekem mondani, hogy miért van ez az egyáltalán nem nemes tulajdonságom. Ezt én sem élvezem bármilyen hihetetlen, csak kényszert érzek rá.

A gyerekkorom tökéletes volt, mindenem megvolt, szerető szülők, és bármit amit csak kiejtettem a számon. Testvérem is szeretem, nem vagyok rá irigy. Viszont a barátok, nos kb 18 éves korom óta nincsenek lány barátaim. A fiúkkal mindigis szívesebben barátkoztam, mert a csajok mindig irigyek voltak, és csak riválisként kezeltek, pedig én nem bántottam soha senkit. Lehet ebből fakad az egész...

2014. nov. 9. 14:56
 22/34 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 19-es válaszolónak üzenem ,hogy én arra a kérdésére válaszoltam, hogy hogyan lehetne erről leszokni.

És nem ismerem a kérdezőt, nem tudom ,hogy miért alakulhatott ki, lehet szimplán gonosz a természete...ki tudja.

2014. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Költőnő? ***** válasza:
100%
jól sejtem h maximalista vagy? H mindig "tökéletesnek" kellett lenned?
2014. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
Értelmesek vagyunk mi is, de csak épp annyira mint a kérdés;)
2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%
Már bocsánat, de elég durván felszínes kapcsolataid lehettek lányokkal, ha mindig irigykedtek rád és riválisnak tekintettek...
2014. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
#23: van benne valami. Miért kérded? Vagy mondhatnám: honnan tudod?
2014. nov. 9. 15:06
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol a válaszom...de ezt írtam:

"Pedig nem csalódtam, csakis jó tapasztalataim vannak."

Én meg normális vagyok,és mégis mindig csalódok...az ilyen idióta k.......k miatt

2014. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
kérek rólad képet kíváncsivá tettél
2014. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Miután megismerkedsz valakivel, elkezded magad a legjobb fényben bemutatni, a legszebb,legjobb énedet adod.

De amikor komolyabbra fordulna el kezdesz félni attól, hogy egy idő után megismeri a nem tökéletes énedet, és ezért inkább elmenekülsz és elkezded egy másik legénnyel a "játszadozást"...és ezt újra és újra.

Jó kis elmélet, nem de bár? :*

2014. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Költőnő? ***** válasza:
a bizonyítási kényszer miatt gondoltam, kérdező.
2014. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!