Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretek játszani a pasikkal?

Figyelt kérdés
Nagyon élvezem és izgat, ha belém habarodnak, de az is ha csak tudom, hogy nagyon szeretnének lefektetni. Ez valamiféle elégedettséggel tölt el. De nem akarok érzelmeket, csakis addig kell, amíg el nem bolondítom őket. Miért lehet ez és hogyan lehetne erről leszokni? Pedig nem csalódtam, csakis jó tapasztalataim vannak.
2014. nov. 9. 14:20
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Eddig még senki nem bosszantott fel. :D Lehet még próbálkozni, mert az eddigiek nagyon gyengék...
2014. nov. 9. 14:32
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
Megnézném a fejedet,amikor egy srác majd el kezd udvarolni neked, de te meg többet érzel, s a végén azt mondja: "Bocs, de én csak játszom veled,mert ezt èlvezem, és most ,hogy sikerült belém esned lépek tovább. Csáó"
2014. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%

Provokatív kérdés akart lenni, vagy segítség kell? :)

Senki nem akar felbosszantani, de azért itt látszik, mekkora egy utolsó nyomor.k vagy, kincsem. Thats why mindenki csak lefektetni akar.. :)

2014. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Tanácsokért írtam ki, nem provokáció gyanánt. De mivel nem érkeznek normális válaszok....
2014. nov. 9. 14:37
 15/34 anonim ***** válasza:
57%

Az enyémben ott a te válaszod. Akkor fogod abbahagyni, amikor majd a fent említett dolog megtörténik. (#13 voltam)

Talán figyelhetnéd a válaszokat máskor...

2014. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#16: innentől kezdve nem vettelek komolyan: "Megnézném a fejedet..."
2014. nov. 9. 14:43
 17/34 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem úgy kell csajozni, hogy meghívjuk a lányt már elsőre piára, meg tesszük neki a szépet, hanem én mindig úgy csináltam, hogy leszólítottam ha megtetszett, de persze úgy, hogy semmit ne sejtsen, hogy nekem tetszik, elkezdünk beszélgetni, hülyülni kicsit, és a végén mindig úgy tűnik, mintha ő kezdeményezne, ő akarna megkapni engem, és akkor már a kezemben van a dolog. Próbáljátok ki, tényleg hajbókolni fognak a lányok. Meg persze kimutatom neki a tüzességem, szenvedélyességem, és hogy milyen mély érzések kavarognak bennem, de mellette mindig határozott vagyok és talpraesett. Egyszerre légy ilyen magabiztos és mellette szenvedélyes, érzelmes, és legyen szexuális kisugárzásod. Úgy jönnek majd, hogy nem tudod őket levakarni. Érdekes módon főleg a 25-30 fölötti nőknél jön be nagyon.
2014. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Rögtön le fogsz szokni róla,ahogy beleszeretsz valakibe, aki majd ezt csinálja veled,amit te most másokkal.Mielőtt elkezdesz hülyíteni vkit,csak egy pillanatra fusson át az agyadon, milyen fájdalmat okozhatsz ezzel másnak.
2014. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%

A kérdést mindenki olvassa el, mielőtt válaszol! A kérdés az, hogy "MIÉRT van, hogy..." Nem azt kérdezte a kérdező, hogy ez ribis-e, vagy undorító, vagy minek nevezik. Teljesen felesleges kijavítani egymást, hogy ez nem ribis, hanem undorító. Nem ez volt a kérdés, és a kérdező maga is elismeri a kérdésében, hogy ez nem egy pozitív dolog, ezért keresi az okát, és valószínűleg szeretne ezen változtatni. Namármost, ha azon vesztek össze, hogy ez ribis vagy undorító, azzal nem hogy nem válaszoltok a kérdésre, de a kérdezőnek nem segítetek abban, hogy megváltozzon, ami miatt vélhetőleg a kérdést is feltette. Ha valaki észrevesz magában egy hibát, és megkérdez másokat, hogy ez miért lehet, sosem viszi közelebb a megoldáshoz, ha mások még jobban elmondják, hogy te ilyen meg olyan vagy. Az segítene a kérdezőnek, ha a kérdésre, tehát a "MIÉRT"-re válaszolnátok. Elhiszem, hogy állati gyenge mindenkinek a szövegértelmezési képessége és a mentális képesség is valahol a béka segge alatt van a szerelem-szex kategóriában, de aki ennyire nem tud gondolkozni, az menjen kapálni, fagyit árulni, vagy csináljon valami mást a kérdések megválaszolása helyett!


Szerintem az lehet a válasz a MIÉRT-re, hogy talán nem kaptál elég elismerést szüleidtől, tanáraidtól, barátoktól, és ezen a területen próbálod ezt pótolni. Lehet, hogy van egy testvéred, aki a szüleid kedvence, de te meg nem nagyon kaptál elismerést hozzá képest. De ennél bonyolultabb oka lehet ennek, ezt hétköznapi ember nem is tudná megválaszolni, én sem, azok meg pláne nem, akik itt csak a kérdezőt szidják a kérdés megválaszolása helyett.

2014. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Megnézném a fejedet= amikor leesik neked, hogy nem kellet volna soha ezt csinálnod, mert ezzel fájdalmat okozol másoknak...
2014. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!