Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátom egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátom egyik legjobb barátjával, én csak egyszerinek gondoltam, de ő folytatni akarja. Titokban lehet tartani hosszútávon egy ilyen viszonyt? Tapasztaltak írjanak.18/ány

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 13:51
1 2 3
 11/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ a lenyeg hogy neked melyik srac kell jobban,es hogy akivel lefekudtel o" csak szexelni akar veled,vagy kapcsolatot.Van egy harmadik leheto"seg is:mond meg a baratodnak hogy ket sraccal akarsz,mert ez a szexualiis fantaziad,es o"is lehet ket lannyal,de meg ebben az esetben se mond el hogy lefekudtel a haverjaval.
2015. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Én voltam ilyen helyzetben. Hosszú távon működött a két fél között és,, barátomnak,, olyat adtam hirtelen felindulásból, hogy meg repedt az állkapcsa....
2015. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

"Sok szent ember."


Szerintem nem kell ahhoz szentnek lenni, hogy valakiben legyen annyi tartás, hogy ne éljen vissza a párja bizalmával, és csak akkor legyen párkapcsolatban valakivel, ha szereti és tiszteli annyira, hogy amíg vele van, addig hűséges hozzá.


Ha gondolod, tedd fel magadnak az a kérdést, és válaszolj rá saját magadnak őszintén, hogy te mit éreznél, ha egyszer kiderülne, hogy a barátod hónapok óta viszonyt folytat az egyik legjobb barátnőddel.

2015. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem vagyok szent, volt elég sok olyan kapcsolatom ami csak a szexen alapult. DE, ha párkapcsolatban voltam nem csaltam meg a párom, pláne nem a legjobb haverjával. Olyan volt, hogy valakivel flörtöltem miközben volt párom, de mielőtt lefeküdtem vele, én szakítottam az akkori párommal. Mert számomra ez már azt jelentette, hogy köztünk kihűlt valami.
2015. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Titokban lehet tartani, mindent lehet.

Csak idővel úgyis lebuknál, és akkor véged :D


Jobban is tennéd ha elmondanád a dolgot, aztán remélem kapsz egy jó nagy pofont a barátodtól, és kidob


Jobb lányt érdemel, mint amilyen te vagy.

2015. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A barátomat szeretem De a haverjának iszonyú vastag a farka.
2015. febr. 10. 16:02
 17/22 anonim ***** válasza:

Lol b.meg...ez a valasz a kerdezotol, azt hiszem mindjart meghalok xd en nem szidlak le , nem kur..vazlak le, azt csinalsz amit akarsz .... Eleg szanalmas ilyen kis gerinctelen korcsnak lenni, ne aggodjatok valaszolok, eleg lehet neki az, hogy annyi esze es erzelmi intelligenciaja van mint egy darab kakinak.

Es azzal igazolod magad h vastag a fa.rka? Talan mert neked akkora a muffancskad h harom teherautot sem erzel meg.....ezzel en nem dicsekednek


Amugy nem, nem lehet titokban tartani...ez a haverja egyszer reszegen vagy akarhogy tuti kikotyogja...vagy ha nem, es baratod jol ismer, akkor ugyis rajon...es amit egy embernel tobben tudnak az nem titok..

2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Oké, így már teljesen egyértelmű, hogy valamelyik kis élettelen tini próbál trollkodni. Egy csaj nem lehet ennyire fogyaték, bár kitudja..
2015. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jaj igen, a fiúk szentek. Nem próbálkoznak a nagymellű lányoknál igaz? Csak velem történt véletlenül, hogy majd az összes barátnőm fiúja bepróbálkozott nálam.
2015. febr. 10. 17:29
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez most hogy jott ide? Amugy is en lany vagyok xd de nem baj, angyalom..lehet, hogy nagy a melled, de picike az agyad...ne aggódj, fogsz majd egy gazdag 70 éves fószert férjnek, és boldog életed lesz :))
2015. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!