Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak alvás közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak alvás közben fogdossák a mellét azt észreveszi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lánytestvéremnek itt alszik a barátnője. Elég jó mellei van.Gondoltam, ha majd mélyen alszik akkor megfogdosom. Észrevenné, felébredne rá?

2015. márc. 13. 23:34
 11/96 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
2015. márc. 14. 00:26
 12/96 anonim ***** válasza:
81%
Azért írd majd meg légyszi, mi lett a vége, bárhogyan is döntöttél.:D
2015. márc. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
74%
Mi történt anno? Nagyon kíváncsi vagyok :)
2016. dec. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
88%
Most már, ha kiemelted a kérdést, mesélj, mi történt több, mint két és fél éve...
2017. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
87%
Hány évesek vagytok? Megtetted? Hogy reagált?
2017. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
59%
Tuti kamu...
2017. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
27%
Az exem az olyan volt h alvás közbe meg is dughattam azt se vette észre,persze csak lassú mozgással ha kicsit gyorsabban csináltam felkelt, nem érdekelt ha fel kel szóval erre úgy jöttem rá. Arra számítottam felkel de nem, innentöl az se érdekelt ha havi egyszer volt sex mert kétnaponta letudtam.utálta és ne is engedte hogy újjazam de álmába volt h kis sikosító és 4 ujjam is bement ! mostani barátnöm viszont ha a mellét fogom meg semmi reakció.. ahogy puncihoz érek rögtön megmozdul átfordul a másik oldlra,felkel rá rögtön
2018. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
76%
Én észre venném és úgy tökön rúgnálak hogy fogdoshatnád utánna a törött mogyoróid...
2019. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:
#18 Dehogy vennéd.:D
2019. jan. 10. 23:41
 20/96 anonim ***** válasza:
86%
#19 van egy lassan 4 éves kisfiam akivel másfél éves koráig fent éjszakáztam úgyhogy nem vagyok mély alvó kb bármilyen apró neszre, mocorgásra felébrededek - arra is ha a kisfiam a szomszédos szobájában álmában csinál valamit - így valószínűleg már akkor rég fent lennék mikor ott még hozzám sem értél ( vagy felébrednék attól ahogy lépkedsz a padlón vagy amúgy én marhára meg tudom érezni ha álmomban állnak fölöttem és szinte kipattannak a szemeim) továbbá azok közé a nők közé tartozom akiknek extrém érzékeny a melle úgyhogy már egy kis érintést is igencsak megérzek. Szóval gondold meg ;)
2019. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!