Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm ha direkt belepisil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ha direkt belepisil a fürdőkádamba majd büntetésként lepisilom - ez mennyire helyes cselekedet szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Fúj hányinger pont most akartam enni.
2015. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barmok vagytok, lol.
2015. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészseggetekre.
2015. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Drága kenyér :'(
2015. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Interferencia ***** válasza:
Minden év embere szavazáson neked kéne nyerni.
2015. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzoltok,elfogadható:D
2015. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.Mind a ketten zakkantak vagytok.Én csak a zuhanyzóba szoktam néha bele vizelni,de azt rögtön le is öblítem.
2015. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi finnyás ember!Egyáltalán nem gáz,ha mindkét ember örömére történik.A pisiszexnek számtalan formája lehet,gondolom számotokra ez izgató,hiszen nem csinálnátok.Sokan undorítónak találják,erre azt mondom hogy nem kell csinálni.De nagyon sokan kedvelik is és saját tapasztalat hogy a vélemények változhatnak - kipróbálás után könnyű rászokni :-)
2015. ápr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!