Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes cselekedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes cselekedet szerintetek?

Figyelt kérdés

19éves szűz lány vagyok... Sajnos a szüleim túl régi módiak...:(

Sosem aludhatott itt fiú,s én sem nála...:( Minden léptem figyelik stb...:( (Próbálltam már kiharcolni... De anyukám beteg s nem szabad idegeskednie... Én meg ahogy elkezdtem mondani a saját véleményem... Rosszul lett... S végül én éreztem gázul magam...) :(

Mindenki azt mondja h 1 öntudatos,s komoly nő vagyok.

Ám ők nem veszik észre... :( Sokszor azt mondják hogy büszkék rám stb... Apukám pár hónapja majdnem meghalt... Akkor avval jöttek h jaj mennyire önnáló s erős lány vagyok...

Azt hittem h felébredtek h már nem vok a kis mézes mázas kis vakarcsuk...:( Ám tévedtem...:(

Nem vagyok egy olyan lány aki bulizgatni jár,váltogassa a fiújait... Nem dohányzok s alkoholt sem fogyasztok.

Az előző kapcsolatom 6 évig tartott... De végül a pasim lelépett mert nem birta azt h én ennyire szigorúan vagyok nevelve...:( Nagyon fájt... S azt hiszem soha sem feledem el...:( Amig élek haragudni fogok emiatt rájuk...:(

Azóta lett 1 új kapcsolatom...Ám a szüleim nem változtak...:( Félek hogy ezt a párom is elüldözik majd...:(

Ő látja h mennyire bánt ez a szitu... :(

Azt mondja mindég ha kell azonnal feleségül vesz...(Ám avval is megvok zsarolva h ha férjhez mék s netán nem sikerül a házasságom,.. Tudjam h ők soha többé látni sem akarnak... V ha netán elszököm a fiúval...) :(

Én ezt a helyzetet már nem birom..:(

Belebetegszem...:(

Bármit teszek semmi sem jó nekik...:(

Úgy érzem h soha nem is akartak gyereket... Hanem csak egy szolgát...:(

Az ilyen embereknek miek gyerek..?:(


2011. aug. 9. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

6 év és semmi szex???????????

Itt már nem csak a szülőket tudnám felelősségre vonni. Nincs olyan 6 év, ahol nem adódik akár egy (bár ez is vicc) alkalom h. megtörténjen aminek meg kell.

Azt meg h. a srác, vagy Te hogyan bírtátok ennyi ideig a "semmit", azt nem tudom.

Csináld a régi jól bevált módszer szerint: Amiről nem tudnak, az nem fáj.

2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jajjjj nagyon rossz szituációban vagy :(

Én csak annyit tudok mondani,hogy ha tudsz anyagilag önállósulni,dolgozni,pénzt keresni eleget,akkor valahogy költözz el tőlük felnőtt nő módjára. Akkor nem lehet beleszólásuk,bármiko meglátogathatod őket,hisz a szüleid,és közben a magad ura lehetsz.

Ne engedd,hogy ennyire manipuláljanak érzelmileg és zsaroljanak. Tudom nagyon nehéz a betegségük miatt, így jobb a béke. Ne harcolj ellenük,hanem magadért küzdj,hogy el tudj költözni.

Ám ne az legyen az elsődleges szempontod egy párkapcsolatban,hogy oda tudj költözni a párodhoz,mert az csak az otthonról való menekülés lenne....


Kívánok sok erőt és kitartást!Próbálj anyagilag önállósodni tőlük...

2011. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én mikor már megunták hogy lányokat hozok fel, elmentem egyetemre, kb 100Km-re, hogy a bejárás szóba se jöhessen.

a probléma össze sem hasonlítható viszont a megoldás lehet azonos.

19/F

2011. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jah a vége lemaradt bocsi, az ilyen szülőktől áldás az a mondat h. "látni se akarunk"...

Szavon fognám őket. Éld az életed, nincs rájuk szükséged


(első voltam)

2011. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dolgozok.. Ám sajnos annyit nem keresek hogy egyedül eltartsam magam...:(

A házbérre futná de a számlák befizetésére stb... Nem hinném... :(

Bizonytalanra meg nem mehetek...:(

Fogalmam sincs mit tehetnék...:(

Egyre nehezebb... S nyomasztób...:(

Beleőrülök...:(

2011. aug. 9. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
A barátoddal együtt lakni? Kérdés mennyire biztos a kapcsolat. Ketten már bírnátok az albit.
2011. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát... Egy dolgot tudok csak...

Soha az életben nem állt senki mellettem ennyire s senki sem szeretett még igy mint ahogy ő...:)

2011. aug. 9. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy..azt csinálsz amit akarsz.Az egy dolog hogy a srác nem aludhat nálatok de te náluk aludhatsz..ha nem engedik akkor jelentsd fel őket személy szabadság megértése miatt:)
2011. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt mondták h én ott aludhatok ha akarok... De rögtön vigyek mindenem...:( Mert haza többé nem jöhetek...:(
2011. aug. 9. 18:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerbiában még a személy szabadságról sem halottak szerintem...:(
2011. aug. 9. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!