Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyes cselekedet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes cselekedet? (kivagyok égve szakítás után, barátnőmnek abortusza volt. )

Figyelt kérdés
Következő a helyzet.: Volt 1 fiu és 1 lány akik mindennel jobban szerették egymást,de mindig veszekedtek ,1 éve már egymásér éltek ,senkivel se mentek szinte sehova,de szerették egymást.terhes lett ugyvolt az elején minden jo lesz család stb. közös jövő.de a viták addig fajultak hogy vége lett.sajnos menthetetlenül belecsömörlöttem a veszekedésbe, elég lett.akárhogy az életemnél is jobban szerettem.sajnos a lány végig hazudta a kapcsolatot ,mindenben ,régen mindig hittem neki de sajnos annyiszor lebukott és olyan nyilvánvalóan összevissza... hagyjuk nekemis megvoltak a hibáim.de őszinte voltam legalább.a baba el lett vetetve.a kapcsolatot megprobáltak 1cer utoljára,5 nap után veszekedés(vetetés elött volt).a lány összevissza iszik bulizik amióta nincs a fiuval,éli életét mindehova megy felvan szabadulva,züllik.a fiu otthon sírt heteket ki se jött(én) fészbukom sincs,senkivel se beszélek,a lány már mielött szakitottak volna csinált egy uj fészt sunyiba ,nem első eset.na m1 ezen látszik az fb-n hogy buli van piálás fanta haverok.. én 1 kortyot nemittam csak sírtam miatta heteken át,kitudja megcsalt e vagy nem.vagy miket tervezett vagy csinált is meg.lényeg ti ez esetben itthon hagynátok mindent?(országot) csak rosszulvagyok a tudtatol hogy szeretem mindenék jobban de nem lehetek vele (elvielg ő is szeretett ugyanigy ).. a távolság segít ilyenkor?

2014. nov. 10. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
a távolság és az idő.. de ez am se volt egy normális kapcsolat, lévén h mindenkivel megszakítottatok minden kapcsolatot.. ahol "egymásért élnek"a felek, ott nincs rendben semmi...
2014. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz tőle bármilyen távol, ha rá gondolsz. Ezt máshogy kell megoldani, lelkileg. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled. :)
2014. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!