Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan nö, aki itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nö, aki itt kezdett levelezni valakivel, és tényleg felizgult attól amit irt, vagy csak szánalmas próbálkozások vannak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Kaptam pár lucskos punciról képet és nem netről jött, szóval biztos nem lehetett olyan rossz.:P
2015. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Vannak akik tenyleg jol csinaljak, nagy a fantaziajuk es a szokincsuk, mellette meg nem sszivbajosakk es nem csak abbol allnak ket level utan hogy "mutasd a puncid". Szoval vannak ilyen pasik kb 50 bol egy, de a tobbseg nagyon unalmas.
2015. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Volt, sőt még videót is küldött magáról. Ha nem 370 kilométerre lakna még össze is jöhettünk volna...

24F

2015. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Én már írogattam ilyen témában rengeteg lánnyal/nővel,akikkel először teljesen más miatt kezdtem el beszélni,de végül kiderült,hogy felizgultak attól amit írtam,és lett belőle több is.
2015. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Pasas vagyok, de régebben irkáltam itt egy lánnyal, aki biztos lány volt, mielőtt más azt hinné, hogy nem. Egyedül ő ütötte meg azt a szintet, amit én képviselni tudok. Ma már kinőttem ebből itt. Csakis élőben! :)
2015. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Én irogattam egy lányal akit beinditottak az erotikus történetek én irtam neki napi 2- öt és arra maszturbált .F20
2015. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Én szórakoztattam már itt néhány lányt, élvezték.
2015. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Én nem felizgultam de elég sokat leveleztem itt egy sráccal akivel aztán ismerősök is lettünk facebook on és a mai napig tartjuk a kapcsolatot. még egyszer sem találkoztunk de olyan jól elbeszélgetünk mintha évek óta ismernénk egymást
2015. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Igen, van ilyen no. En is izgultam mar fel par leveltol, amit itt kaptam.
2015. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Pár éve volt egy olyan férfi, aki tanácsot adott egy magánügyben. Intelligens volt, nagy lexikális tudással, tisztelettudó, vicces és nagyon nyitott mindenre. Szerettünk random vitázni az élet nagy kérdéseiről, szinte minden témához hpzzá tudott szólni, tehát adódott az elkerülhetetlen téma is: a szex.

A flörtölést ezek után mindketten ártatlan kihívásnak tekintettük.

Nem léptük át a virtuális határt, mivel mindketten kapcsolatban voltunk, de ez nem rajta múlt. Egyszer-kétszer találkozzunk is, de nem mertem nyitni feléje még poénosan sem, mert tudtam, hogy csak egy kis bíztatásra várt.

Gyakran "tocsogtam" neki köszönhetően, legféltettebb vágyainkat is kiveséztük, de számomra fontosabb volt, hogy sokat változtatott a világnézetemen, felnyitotta a szemem sok tekintetben és újra nőnek éreztem magam, visszaadta az önbizalmam. Megérintett.

Nem bántam meg, de egyedi eset volt.

2018. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!