Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan nö, aki itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nö, aki itt kezdett levelezni valakivel, és tényleg felizgult attól amit irt, vagy csak szánalmas próbálkozások vannak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Köszönöm a privát visszajelzéseket, de mint korábban írtam, egyedi eset volt, tehát megismételhetetlen.


Nem játszom többé a tűzzel, mert:


1. nálunk ez ártatlan barátságnak indult, nem terveztünk be semmi huncutkodást - tehát természetes volt


2. mert minden nagyképűség nélkül, azt a szintet nagyon kevesen tudnák elérni


3. vagy ha mégis akkor nagy valószínűséggel legközelebb már nem tudnék megálljt parancsolni és megégetném magam


Kedves Kérdező, azóta is a régi párommal vagyok együtt és a virtuálisan szerzett baráttal megszakadt minden kapcsolat.


És ez így van jól.


#10-es voltam

2018. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Volt nem is egyszer L
2018. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11%
Volt több nővel is ilyen. Felizgultak tőlem. Igaz szeretek kényeztetni, adni az életben is. 32/F
2018. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Volt
2018. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Van, akinek sikerult ezt elernie. De a kuldok.kepet a farkamrol es a mi van most rajtad kategoria nem ez...bar sokan azt hiszik...
2018. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Lányok! Nekem 20 cm a farkam!

Írjatok és küldök képet is!

2018. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem írogattak jó páran már. Volt h ugyanaz többször is más kérdés miatt. Szerencsétleneket sajnálom mert tuti minden nő nemünek elküldik ugyanazt a szöveget és várják az ingyen puncit. Van pár olyan pasas is akik 3 éve szintén írtak meg még most is. Jó szar életük lehet szegényeknek h még mindig itt vadásznak legtöbbször sikertelenül.
2018. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy írtam egy lánynak akiről tudtam hogy nem valami kamus férfi. És igen fel izgult. Nem kicsit. ;)
2018. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én szívesen kipróbálnám.
2018. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Adott a lehetőség!! ;)

18 as voltam :)

2018. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!