Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha már az ember nem szűz, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az ember nem szűz, és uj kapcsolata van mennyi időt várjon a szexxel, hogy ne tűnjön könnyűvérűnek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat! Könnyűvérűnek!
2008. szept. 5. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz meghatározni, hogy hány nap teljen el. Van olyan, mikor két ember annyira kívánja egymást, hogy nem is törődik ilyen szabályokkal, csak átadják magukat az élvezetnek. Attól még lehet majd későb jó és tartós egy kapcsolat.

De az is igaz, hogy a várakozás is nagyon jó tud lenni. Mondjuk eltelik egy hónap, és még csak csók történt, de már ég az ember a vágytól, és azután történik meg. Szerintem, ha 1-1,5 hónapt vársz az tökéletes.

Petranova

2008. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt az adott kapcsolat fogja diktálni. Igaza van az első válaszadónak, van hogy két nap, van hogy egy hónap. Szerintem egyébként a két három hét simán belefér. Addig is lehet simogatás, petting stb.. és annál jobban fogjátok kívánni egymást, tuti jobb lesz az első!
2008. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez kortól is függ. Mert 15-16-17 évesen én azért várnék 1-2 hónapot, de huszon éveskorban, lehet már csak 2 hetet.
2008. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a barátommal másfél hónap után feküdtem le. És már 7hónapja vagyunk együtt :) 18éves vagyok :P szval szerintem ahogy a látjátok :) majd alakul...
2008. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyikünk sem nézett még könnyűvérűnek egy nőt, csak mert megkaptuk tőle egy kapcsolatban, amit szeretnénk és jár. Ezt a könnyűvérűséget is csak valami apáca találhatta ki.
2008. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vágysz a szexre akkor szexelj. Ilyen egyszerű, nem kell túlbonyolítani. Csak ne felejts el védekezni. A maszturbáció is szép és egészséges dolog.
2008. szept. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha vägysz a szexre akkor pettingeljetek nyugodtan mär az elsö héten

Akär ki is elégithetitek egymäst és igy a fiu is szivesebben vär akär 1honapot is amire ugy gondolod hogy mostmär behatoläs

De ne huzd sokäig mert toväbb älhat

2008. szept. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ugye van a 7 oras szabaly, en addig nem szoktam lefekudni egy csajjal, amig 7 orat nem voltunk egyutt. Ez lehet 1 nap is, de azert altalaban megismerkedes, plusz 2 randi... De amugy a tevhittel ellentetben, nem attol tunik egy no konnyuverunek vagy megbizhatonak, hogy mennyit kell ra varni...
2008. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!