Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha feltesz valaki egy kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltesz valaki egy kérdést a szexualitás kategóriába, és egy csajszi válaszol, akkor miért bombázzák meg priváttal?

Figyelt kérdés
Többnyire nem válaszolok, de amikor mindenféle primitív módon próbálkozik társalogni az magyon felbosszant. Tényleg ennyire beteg a világ, hogy itt kell keresni szexpartnert?
2015. okt. 11. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Beteg és perverz!
2015. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
mert sok a kiéhezett pasi... Úgy gondolják hogyha egy nő egy szexuális kategóriába írkál akkor lehet hogy ő is annyira ki van éhezve mint a pasik... Próba szerencse... mondjuk én még egy nőre sem írtam rá önszántamból :D
2015. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam, mert már lassan nem merek válaszolni, auért mert kb. 3-5 férfi biztos rámír. :D
2015. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy kihasználják az alkalmat. Aki ide téved erre az oldalra, annak számolnia kell ezzel.Ha nem tolakodó egy privát, véleményem szerint, nincs benne semmi rossz. Válaszolni meg nem kötelező.Vagy le kell tiltani, ha nagyon gáz.
2015. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Van pár srác aki egész nap itt lóg és gyártja a perverz privátokat,de ne gondoljátok,hogy minden pasi ilyen.
2015. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Csak néhány kényszeres privátozó van, őket le kell tiltani és meg van oldva a probléma. Nekem most heti egy ilyen megkeresésem van, mert a többieket már letiltottam.
2015. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
2es, csak mindig kényszerítettek rá?xD
2015. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én mivel mindig odaírom, hogy semmiképp nem kérek privátot, ezért mindig tiltom aki ír! kivéve ha kérek privátot, mert olyan is előfordul, de azt odaírom, és persze akkor se ismerkedni szeretnék.


Ha meg különösen tolakodó akkor el is küldöm a 3,14csába


22L

2015. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet a megoldás, hogy nézd meg mit írtak, aki nem érdemel választ tiltsd le vagy töröld az üzit, aki érdemes rá válaszolhatsz és normálisan is lekoptathatod stb.

Azt akarom csak ezzel mondani, hogy szerintem nem kell ezt olyan nagyon magadra venni, sok itt a kis csávó, az önbizalom hiányos pasi, szüzek stb. egyszerűen kattintasz párat és meg van oldva.


Én pasiként is szoktam kapni üzeneteket, nyilván többnyire lányoktól, némelyiken mosolygok magamban aztán törlöm vagy válaszolok és úgy törlöm. :)


23/f

2015. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én örülök a privát leveleknek. Sok értelmes intelligens fiú van itt. Aki nagyon gyökér azt meg letiltom, de ilyen nagyon ritkán fordul elő.
2015. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!