Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha feltesz valaki egy kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltesz valaki egy kérdést a szexualitás kategóriába, és egy csajszi válaszol, akkor miért bombázzák meg priváttal?

Figyelt kérdés
Többnyire nem válaszolok, de amikor mindenféle primitív módon próbálkozik társalogni az magyon felbosszant. Tényleg ennyire beteg a világ, hogy itt kell keresni szexpartnert?
2015. okt. 11. 11:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"Tényleg ennyire beteg a világ, hogy itt kell keresni szexpartnert?"


Nem ITT hanem MINDENHOL kell keresni, az ITT is csak egy elem a MINDENHOL halmazban

2015. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

11es, de a pasiknak az a része aki a való életben is nehezen talál, az itt neten is nagyon béna, sajnos.


Nem veszik észre a jeleket, mikor érdemes mikor nem.

Pl ha odaírom, hogy van pasim, nem kérek ismerkedős privit, akkor ha küldenek az 3 dolgot is jelenthet:


- fogyatékosság határait súrolóan buta


- úgy tekinti, hogy igazából nem is gondolom komolyan, mert a hite szerint minden nő ribi, minden né csak úgy akar ismeretlenekkel szexelni


-elkeseredett és önbizalomhiányos


A 3 eset közül a 2. találhat is könnyen partnert, mert bizony vannak ribik :) de az utolsóra jellemtő, hogy az életben sem tud csajt felszedni. Ő itt se fog, neki saját magát kéne először rendbehoznia lelkileg.

2015. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
mert kanosak
2015. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzáfűznék utólagos engedelmetekkel.

Hogy normális emberek, tudnak hétköznapi dolgokról is beszélni.Jómagam, ezen az oldalon, megismertem néhány lányt,a mai napig beszélő viszonyban vagyunk.S soha nem tettem obszcén,de még szexkapcsolatra utaló ajánlatot, egyiknek sem.Van aki görcsölni, van aki az időt múlatni jár ide.

2015. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

dubdell, nem azzal van a baj :) ha valaki beszélgetni akar! de jórészt nem azt akarnak. lásd az előbbi aki rögtön küldött egy kukit :D


ha leírom a kérdéshez, ahol a nyalás a téma, hogy én hogy szeretem, akkor rögtön kapok 2-3 privit, hogy ők kinyalnának :D úgy, ha odaírom, hogy nem kérek ismerkedős privit!

2015. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és van mikor küldök privátot ,de egyáltalán nem azért ,hogy elküldjem a "kukimat" ,vagy hogy leírjam mennyire megszexualizálnám.

Az esetek 93,86%-ban a kérdéssel kapcsolatban teszek föl kérdést/választ ,a többiben igen van ,hogy próbálok ismerkedni.Kisebb nagyobb sikerrel ,mert van aki gondolom nem válaszol van aki tilt ,de az ilyenek nem törik össze a lelkivilágom és nem írok neki még 16 levelet ,hogy miért nem válaszol ,nem válaszolt nem válaszolt.

(zárójelben jegyezném meg ,hogy idáig nem küldött el senki a 3,14csába ahogy már más is írta ,mert annak ellenére ,hogy GYK próbálok kulturált lenni és igenis vannak normális lányok és pasik ezen az oldalon.)


Amúgy aki írta ,hogy az önbizalom hiányosok itt is bénák ,azt a saját példámmal cáfolnám meg ,mert amíg a valóéletben nem tudok lépni egy lánynál itt simán eltudok velük beszélgetni és szerintem lassan ,de biztosan többet is kilehetne hozni a dologból +ami talán előny a számomra ,hogy az önbizalmam/magabiztosságom is növeli ,nem sokkal ,de érezhetően.

2015. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nálam már 40!!! Kanos tiltva van, mégis bármit írok szexuális témakörben nőként, jönnek új kanosak.
2015. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Talán írd ki a korodat, ha látják, hogy már 30 fölötti vagy akkor nyilván senki nem fog írni, mert tudják, hogy már nem vagy kefélhető állapotban. Infók nélkül szerintem azt feltételezik, hogy hamvas 18 éves vagy, aki még szokott kefélni.
2015. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Estienne ***** válasza:

Ki kiváncsi a kukimra? :D


[link]

2015. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30 felett mióta nem kefélhető a nő? :o
2015. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!